Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

dijital ekrandan "service" yazısının silinmesi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında fesemes1980 tarafından paylaşıldı.

1. fesemes1980

fesemes1980 SCW Üyesi

22
    0
    1
    :D Uuuuzun araştırmalarım sonucunda bunuda hallettim ve işe yaradı. Bu konuda derdi olan arkadaşlar aynı şekil yapsın "SERVİCE" yazısı km göstergesinden siliniyor.... başarılar...

-:eek: Kontak kapalı iken hız ölçerin altındaki seyehat göstergesi sıfırlama düğmesini basılı tutun.

-:p Kontağı açın ve sıfırlama düğmesini en az 10 saniye basılı tutun. sonra bırakıp sağa doğru hafif cevirin. Böylece servis göstergesi sıfırlanmış olur.

-:rolleyes: Kontağı kapatın.

-:eek: Diğer servislerin sıfırlanmasında da aynı işlemi tekrarlayın.

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:42 ----------

http://www.vwtr.net/forum/service-uyari-yazisinin-silinmesi-t627.15.html

2. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    bayağı emek harcamışsın..acaba yetkili servislerde demi böyle yapıyorlarki..?? bu arada soma plaka ordamı ikamet ediyosun..??

3. fesemes1980

fesemes1980 SCW Üyesi

22
    0
    1
    hayır balıkesirde ikamet ediyorum plakayıda değiştirdim balıkesir yaptım ama ailem somada oturuyor gelip gidiyorum saygılar

4. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Helal olsun abi ne diyim :)

5. cmi87

cmi87 SCW Üyesi

701
    1
    16
    kardeşim yetkili servislerin böyle bir şey yaptığını zannetmiyorum en azından Erya böyle bir şey yapmıyor vag denen bir cihaz kullanıyor

6. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    service yazısı değilde ingiliz anahtarı resmi cıkıyor bende : )

7. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Mesela abi ibizada sürücü tarafında bir torpido var onu söküyorlar arkasında beyine bağlanacak bir bölüm var adam laptop u bağlıyor istediğini yapıyor :)

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    serviste VAG'da bi enter'la siliyolar..

:)

9. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    şu anda benim bakım süresini gösteren anahtar yanıyor. bakımını yaptık ama onuda sıfırlamak lazım tabi. bilgi için teşekkürler hemen gidip deneyeceğim.

10. akg58

akg58 SCW Üyesi

81
    0
    6
    Skoda da benzer şekilde siliniyordu.

Sayfayı Paylaş