Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Digitürk mü? D-Smart mı?

SİMON

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeni uydu alıcam herşekliyle hangisini tercih ediceğimi şaşırdım..
Siz hangisini tavsiye edersiniz..? Neden..?
(Fiyat,kanallar,kalite..vs)

D-Smart ücreti yıllık bi defalık vs. değil mi. ??
ben Digiturk tercih ederdim..ki bayaadır öyle zaten.. :)

Dizi film falan seyredeksen digitürk diyorum. comedy max dizi max baya keyifli kanallar.

dsmart kazıkçı ve sözünde durmayan bir firma. digitürrkün hiç olmazsa böyle huyları yok. üye olurken ne deniyosa üyelik boyunca o.

fiyat olarak pahalı ama dıgı diyorum ve kullanıyorum müşteri hizmetleride fena sayılmaz

dsmart kazıkcılıkta devrimler yaratan dolandırıcı aydın doğanın malı oldugundan digiturkü tercih et

bana sadece lıg tv lazım dıger taraftanda cok fılm seyredıyorum ondan kararsızım.....
dsmart sadece ılk aldıgında para verıyorsun ama dıgıturk ole degıl...

bana sadece lıg tv lazım dıger taraftanda cok fılm seyredıyorum ondan kararsızım.....
dsmart sadece ılk aldıgında para verıyorsun ama dıgıturk ole degıl...

dsmartı ilk aldıgında sadece para veriyorsun du. aydın doğan bey söylediklerinin sözlerinin arkasında durmadı ve sonradan tekrar para talep ediyor. seneye kac para ister bilmem artık

Geri
Üst Alt