Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Digitürk mü? D-Smart mı?

işte ben de tam olarak mesutun söylediği mevzuyu kast ettim yukarıda.

şerefsiz aydının tek kalemini almamaya özen gösteriyorum tercihim digitürk olurdu...

aydın doğanın sonu ne olacak belli değil ki daha önce de böle bir platform kurup kapatmıştı. süperligin yayın ihalesi olacak yakın zamanda bence onu bekle ve kararını ona göre ver çünkü sonucu çok etkileyecek sadece maç izlemek açısından değil.. ama digitürk 1 adım önde.

valla bizde yıllardır digiturk var digiturk alcaksan eğer sakın sırf lig tv olan paket var ayda 50 lira onu alma onun yanında verdikleri cihaz çok dandik. geçen yıllarda vardı işte bilmem ne paket ayda 75 liramı ne ama onun makinası harika yayın kalitesi fln 4 4lük. d smart hakkında pek bilgim yok ama bizim dukkanın yanındaki kahvede ticari var hep donuyo kalıyo bişeyler oluyo.

---------- Post added at 02:13 ---------- Previous post was at 02:09 ----------

aydın doğanın sonu ne olacak belli değil ki daha önce de böle bir platform kurup kapatmıştı. süperligin yayın ihalesi olacak yakın zamanda bence onu bekle ve kararını ona göre ver çünkü sonucu çok etkileyecek sadece maç izlemek açısından değil.. ama digitürk 1 adım önde.

valla geçen sene digiturkteki elemanın bana dediği. karamemet (mehmet emin karamehmet) istedği sürece ihaleleri alır. eğer bu işten bıkarsa yapmak istemezse zaten ihaleye girmez. bencede çok haklı karamemet bu işi iyi yapıyo vede yapmaya devam etmeli.

D-Smart ücreti yıllık bi defalık vs. değil mi. ??
ben Digiturk tercih ederdim..ki bayaadır öyle zaten.. :)

bana sadece lıg tv lazım dıger taraftanda cok fılm seyredıyorum ondan kararsızım.....
dsmart sadece ılk aldıgında para verıyorsun ama dıgıturk ole degıl...

aldıgında degil sadece
onun ucretı yıllık verılıyo
yanı o en basta verdıgın üçyüzbilmemkaç liraliık fiyatı her sene veriyosun

d-smart ta maç izlemek istiyosanız o bi kere verdiğiniz paranın haricinde bide ayrı bi ücrete tabi tutuluyosunuz..benim evimde d-samart ve digitürk var..ben digitürk kullanan birinin başka bi digital platformda aynı keyfi yaşayamayacağını düşünüyorum...

digitürk tabiki ve bu arada şuda var busene maçların ihalesivar ve başbakan trt ye söylemiş ne olursa olsun alın diye bakalım

Amaç önemli, lig maçları öncelikli amaçsa zaten seçenek belli. Yok Discovery tarzı belgeselimsi program yayınlayan kanallar istiyorum diyorsan bu sefer D-Smart. Avrupa Ligi'de D-Smartta bu arada, ama onun içinde yılldık 200 lira civarı ücret ödenir mi düşündürüyor beni.

dijitürk aile paketi kullanıyorum..memnunum..

Geri
Üst Alt