Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

digiersoy 880 Yeni fotolar!!!

digiersoy

Kayıtlı Üye
Dostlar mrb bir haftadır dükkandaki bilgisarayım çortladığı için pek siteye giremiyorum cumartesi ve pazar günü aracıma yaptığım ufak detayları paylaşıyım dedim öncelikle koltukların kenar kısımlarını çift beyaz dikişli ve FR logolu deri döşeme yaptırdım ve kol dayamanın üstü kapılara baklava deseni deri döşeme bu hafta içi vites körüğünede beyaz çift dikiş yaptırıcam arka panzotu söküp aynı orjinalindeki şekli gibi MDF den pandizot yapıp supwoofer'ı ortaya gömdüm pandizot altı led döşeme yaptım iyi seyirler :) umarım beğenirisiniz...

canın sıkılıyor galiba ersoy güzel olmuş herşey de merak ettim o subwofer orda ses veriyormu çünkü kapalı kutu için o model sub lar freeair değil

canın sıkılıyor galiba ersoy güzel olmuş herşey de merak ettim o subwofer orda ses veriyormu çünkü kapalı kutu için o model sub lar freeair değil

Ustadim bagaj ve tüm bölgelere 180 dns ses yalitim sungeri yatırdım panzotta 2cm mdf olunca bagaj binevi bas kutusu gibi oldu benimde ummadığım kadar tatlı bir bas sesi aldım ve o hengâme kutudan kurtulmuş oldum:)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Teşekkürler dostlar;)

Maaşallah güzel olmuş ersoy abi, bende bi çare düşünmüyor değilim o sub için.. olmazsa bende lpg nin yarattığı boşluktan faydalanıp onu oandizota değilde tabana gömmeyi düşünüyorum bakalım yapabilirsem ama daha öncelikli işlerim var güle güle güzel günlerde kullan..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ayrıca çok akılcı ve şık olmuş tebriklerimi bildireyim :eek:key:

Geri
Üst Alt