Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

digi 880 Tüvtürk

Böyle saçmalıkmı var yahu...neden aklımızı kullanmıyoruz ki biz...o zaman araçların marka ve modellerinide öyle yazsınlar. Kaşkayi vosvogen korolla

ya abi çok şeyler oluyo mesela bu muayene istasyonları şahıslara aitya kayseride muayene istasyon müdürü benim enişte diyoki bi araba geliyo bi yardım etsen şu var bu var diyo ben yok diyorum diyo sonra sahibinin tanıdığı çıkıyor bir telefon geliyor hani bi tabir varya abi yalapşap muayeneyi yapıp gönderiyoz diyo

[MENTION=20]digiersoy[/MENTION] Ersoy abi,xenonların geçme durumu nedir..?

benim arabada hecbek falan yazmıyor ruhsatta,cinsi kısmına otomobil çok amaçlı yazmışlar,tipinede 1p demişler yanlışmı şimdi bu anlamadım valla :(

''Sekreter kız'ı çağırdılar kız indi bindi falan ohh dedim'':confused::confused::confused:

Devrem bende aracımı muayeneye oraya getirmek istiyorum benimkinede inip binsin'ler bende ohh demek istiyorum...:):D

''Sekreter kız'ı çağırdılar kız indi bindi falan ohh dedim'':confused::confused::confused:

Devrem bende aracımı muayeneye oraya getirmek istiyorum benimkinede inip binsin'ler bende ohh demek istiyorum...:):D

senin için fesat üstad oh ben araba geçti diye dedim yoksa başka bi düşüncem yok o sırada kan oraya gitmiyo zaten stresten:)

senin için fesat üstad oh ben araba geçti diye dedim yoksa başka bi düşüncem yok o sırada kan oraya gitmiyo zaten stresten:)

Devrem sen zaten muhterem dini bütün din kardeşimsin bende zaten başkan rahat GEÇİRDİ dedim (arabayı) ondan ohh çekti yoksa benim başka bidüşüncem hiç olurmu...?:):eek:key::hosgeldin:

dün bende arabanın muayenisini yaptırdım. benim farlarda transbaran folyo var acaba sorun çıkarırlar mı dedim ama bi sorun çıkmadı. ruhsata hiç dikkat etmedim, inince bakacağım HECBEK mi yazıyor merak ettim şimdi. ayrıca benim araçta film olmadığı halde camlar sonradan filmle kaplanmıştır diye hafif kusur diye belirtmişler....

dün bende arabanın muayenisini yaptırdım. benim farlarda transbaran folyo var acaba sorun çıkarırlar mı dedim ama bi sorun çıkmadı. ruhsata hiç dikkat etmedim, inince bakacağım HECBEK mi yazıyor merak ettim şimdi. ayrıca benim araçta film olmadığı halde camlar sonradan filmle kaplanmıştır diye hafif kusur diye belirtmişler....

Bende camlar,sisler ayarsızmış,3. fren lambası F1 çakar,yangın söndürücü tarihi geçmiş,ön plaka mühürsüz hepsi hafif kusur diye geçti

Geri
Üst Alt