Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

digi 880 Tüvtürk

Konu, 'Sohbet' kısmında digiersoy tarafından paylaşıldı.

1. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Arcımın mart ayında muayenesi vardı bende kar kış olmadan aradan çıkartmak için bugün tüvtürk muayene istasyonuna götürdüm aracımı aldılar siz bekleme odasında bekleyin dediler akvaryum balıkları gibi camdan aracıma bakıyorum :)
    elemanların hepsi toplandı başına vay şöyle vay böyle sekreter kızı çağırdılar kız indi bindi falan ohh dedim sorunsuz geçecek yırttık sekreter kız geldi beyefendi ruhsatınızda araç sedan diye geçiyor ne yazıkki onay veremiyoruz emniyete gitip düzelttirmeniz gerekiyo dedi zöng :)oldum eee hadi bakalım emniyete orda çok güldüm bi abla vardı dedim benim araç hatchback buraya sedan yazılmış dedi ben nerden biliem hatchback olduğunu aha resmi dedim cep telefonumdan resmi gösterdim bu gene anlamadı :) gitti orta bi erkek memura sordu o onay verdi rusata hatchback yazacağı yerde HECBEK
    yazmış abla dedim bu hatchback yazılması gerekmiyormu şimdi tüvtürkte uğraştımasınlar yok beya dedi yazdıkya işte HECBEK :):):) iyi dedim şimdi benim seat leon HECBEK aracımvar :)Tüvtürk'e gittim nihayet onayı verdiler 30/01/2015 kadar rahatım artık darısı muayenesi olacak arkadaşlarıma:)

24 ve tugra kazım bunu beğendi.
  2. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    hadı gozun aydın abı trajı komık bır olay var kadın orda memur olmus okuma yazma bılmıyor :kizgin::confused:

Bunu beğendi. digiersoy bunu beğendi.
  3. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Benimde ruhsatım da HEÇBEK yazıyor. :)

4. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    onunla geçmiş olsun abii :D orgü ve el işini bırakıp da gelmişya bugun işinin bittigine sevin vala :D ögleleri hala orda maas alıyoya ne diyim bu devlete

5. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.291
    4.480
    113
    Epsi ayni okuldan mezunmus beya bende de HEÇBEK yazar..puhaha

Duvi ve digiersoy bunu beğendi.
  6. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Burası türkiye herşeyin orjinali bizde:)

tugra kazım ve KİREÇ bunu beğendi.
  7. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    HEÇBEK. hmmm .:)

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Ersoy abi,konuştuğumuz xenon olayını sordunmu..?

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Araç "Station Wagon" olsaydı Ne yazacaklardı harbi merak ettim şimdi puhaha

Bunu beğendi. ONUR AKÇA bunu beğendi.
  10. hhozturkk

hhozturkk SCW Üyesi

78
    25
    18
    evet böyle bi saçmalık var malesef, yalnız bu durum oradaki memurların elinde olan bi şey değil, direkt olarak sistemde "heçbek", "steyşın" şeklinde kayıtlı hale geldi, AB uyum yasaları çerçevesinde bu tip terimlerin okunduğu gibi yazılması gerekiyormuş

Sayfayı Paylaş