Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

digi 880 Tüvtürk

digiersoy

Kayıtlı Üye
Arcımın mart ayında muayenesi vardı bende kar kış olmadan aradan çıkartmak için bugün tüvtürk muayene istasyonuna götürdüm aracımı aldılar siz bekleme odasında bekleyin dediler akvaryum balıkları gibi camdan aracıma bakıyorum :)
elemanların hepsi toplandı başına vay şöyle vay böyle sekreter kızı çağırdılar kız indi bindi falan ohh dedim sorunsuz geçecek yırttık sekreter kız geldi beyefendi ruhsatınızda araç sedan diye geçiyor ne yazıkki onay veremiyoruz emniyete gitip düzelttirmeniz gerekiyo dedi zöng :)oldum eee hadi bakalım emniyete orda çok güldüm bi abla vardı dedim benim araç hatchback buraya sedan yazılmış dedi ben nerden biliem hatchback olduğunu aha resmi dedim cep telefonumdan resmi gösterdim bu gene anlamadı :) gitti orta bi erkek memura sordu o onay verdi rusata hatchback yazacağı yerde HECBEK
yazmış abla dedim bu hatchback yazılması gerekmiyormu şimdi tüvtürkte uğraştımasınlar yok beya dedi yazdıkya işte HECBEK :):):) iyi dedim şimdi benim seat leon HECBEK aracımvar :)Tüvtürk'e gittim nihayet onayı verdiler 30/01/2015 kadar rahatım artık darısı muayenesi olacak arkadaşlarıma:)

hadı gozun aydın abı trajı komık bır olay var kadın orda memur olmus okuma yazma bılmıyor :kizgin::confused:

onunla geçmiş olsun abii :D orgü ve el işini bırakıp da gelmişya bugun işinin bittigine sevin vala :D ögleleri hala orda maas alıyoya ne diyim bu devlete

Araç "Station Wagon" olsaydı Ne yazacaklardı harbi merak ettim şimdi puhaha

evet böyle bi saçmalık var malesef, yalnız bu durum oradaki memurların elinde olan bi şey değil, direkt olarak sistemde "heçbek", "steyşın" şeklinde kayıtlı hale geldi, AB uyum yasaları çerçevesinde bu tip terimlerin okunduğu gibi yazılması gerekiyormuş

Geri
Üst Alt