Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Difizör ve çift çıkış egsoz

Konu, 'Leon' kısmında leon36 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. leon36

leon36 SCW Üyesi

16
    7
    3
    Arkadaşlarım benım aracım 4.5 aylık her hangi bir sıkıntısı yok şükür , geçen kaput koruması çektirdim o sırada arka difüzörü yaptıran leonları gördüm ve egzoz ucu taktıranlar felan . Benım aracım 1.2 tsi arka kısım düz , klasık . Acaba ben difüzör taktırsam sol kısımdan 2 egzoz çıkısı ekletsem garantiden çıkarmı araç ? Çıkıyorsa bu kadar insanın yaptırması saçma değil mi ?

2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.839
    113
    Garantiden cıkmaz eksoz ucu ve difüzörden bişey olmaz

3. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    Garantiden çıkmaz çıkar derlerse de zor degıl söker servise öyle gidersin

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  4. leon36

leon36 SCW Üyesi

16
    7
    3
    difüzör çıkarmıyormus fakat , egzoz çıkarıyormus ?

5. Okaaan

Okaaan SCW Üyesi

71
    83
    18
    Egzoz başlığı çıkarmaz. Sağ taraftan iki tane aktif ettirirsen egzoz garantiden çıkar. Zaten egzozdan kaynaklı bir sorun olduğu ben hayatımda hiç duymadım. Başlık taktıracağın için kafan rahat olsun.

6. leon36

leon36 SCW Üyesi

16
    7
    3
    @Okaaan abi yaptırmayı planlıyorum yapan arkadasta baya iyi bu işte difüzör ve orjinal fr modellerinin aynısı olan sol kısımdan çift egzoz çıkısı yaptırmak istiyorum en son 300 e anlastık . egzoz ucları birinci sınıf krom paslanmaz . ayrıca araçta park sensörü yok servisye 500 diyorlar bu yaptırdığım yer 150 diyor .Ne dersin serviste taktırsam orjinali gibi mi olur benım araç kırmızı ?

7. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.705
    113
    Egzoz garantiden çıksa ne olur çıkmasa ne olur. Bence içinde kalmasın. Taktır gitsin. Ama dikkat etmen gereken nokta zamanla paslanma yapmasın. Çirkin duruyor.

8. leon36

leon36 SCW Üyesi

16
    7
    3
    anladım abiler.. @#ismail abi egzoz ucunu taktırsam araç komple mi garantiden çıkıyor yoksa sadece egzoz kısmımı garantiden çıkıyor kafam karıstı?

Bunu beğendi. #ismail bunu beğendi.
  9. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.705
    113
    Araç üzerinde nerede değişiklik yaparsan sadece o kısım garantiden çıkar. Diğerleri devam eder.

Bunu beğendi. leon36 bunu beğendi.
  10. leon36

leon36 SCW Üyesi

16
    7
    3
    Teşekkürler abicim o zaman ben kısa sürede yaptırayım egzoz ve difüzörü !! @#ismail

Bunu beğendi. #ismail bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş