Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Difizör ve çift çıkış egsoz

leon36

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım benım aracım 4.5 aylık her hangi bir sıkıntısı yok şükür , geçen kaput koruması çektirdim o sırada arka difüzörü yaptıran leonları gördüm ve egzoz ucu taktıranlar felan . Benım aracım 1.2 tsi arka kısım düz , klasık . Acaba ben difüzör taktırsam sol kısımdan 2 egzoz çıkısı ekletsem garantiden çıkarmı araç ? Çıkıyorsa bu kadar insanın yaptırması saçma değil mi ?

Arkadaşlarım benım aracım 4.5 aylık her hangi bir sıkıntısı yok şükür , geçen kaput koruması çektirdim o sırada arka difüzörü yaptıran leonları gördüm ve egzoz ucu taktıranlar felan . Benım aracım 1.2 tsi arka kısım düz , klasık . Acaba ben difüzör taktırsam sol kısımdan 2 egzoz çıkısı ekletsem garantiden çıkarmı araç ? Çıkıyorsa bu kadar insanın yaptırması saçma değil mi ?
Garantiden cıkmaz eksoz ucu ve difüzörden bişey olmaz

Garantiden çıkmaz çıkar derlerse de zor degıl söker servise öyle gidersin

difüzör çıkarmıyormus fakat , egzoz çıkarıyormus ?

Egzoz başlığı çıkarmaz. Sağ taraftan iki tane aktif ettirirsen egzoz garantiden çıkar. Zaten egzozdan kaynaklı bir sorun olduğu ben hayatımda hiç duymadım. Başlık taktıracağın için kafan rahat olsun.

@Okaaan abi yaptırmayı planlıyorum yapan arkadasta baya iyi bu işte difüzör ve orjinal fr modellerinin aynısı olan sol kısımdan çift egzoz çıkısı yaptırmak istiyorum en son 300 e anlastık . egzoz ucları birinci sınıf krom paslanmaz . ayrıca araçta park sensörü yok servisye 500 diyorlar bu yaptırdığım yer 150 diyor .Ne dersin serviste taktırsam orjinali gibi mi olur benım araç kırmızı ?

Egzoz garantiden çıksa ne olur çıkmasa ne olur. Bence içinde kalmasın. Taktır gitsin. Ama dikkat etmen gereken nokta zamanla paslanma yapmasın. Çirkin duruyor.

anladım abiler.. @#ismail abi egzoz ucunu taktırsam araç komple mi garantiden çıkıyor yoksa sadece egzoz kısmımı garantiden çıkıyor kafam karıstı?

Geri
Üst Alt