Difizör ve çift çıkış egsoz | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Difizör ve çift çıkış egsoz

leon36

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım benım aracım 4.5 aylık her hangi bir sıkıntısı yok şükür , geçen kaput koruması çektirdim o sırada arka difüzörü yaptıran leonları gördüm ve egzoz ucu taktıranlar felan . Benım aracım 1.2 tsi arka kısım düz , klasık . Acaba ben difüzör taktırsam sol kısımdan 2 egzoz çıkısı ekletsem garantiden çıkarmı araç ? Çıkıyorsa bu kadar insanın yaptırması saçma değil mi ?

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Arkadaşlarım benım aracım 4.5 aylık her hangi bir sıkıntısı yok şükür , geçen kaput koruması çektirdim o sırada arka difüzörü yaptıran leonları gördüm ve egzoz ucu taktıranlar felan . Benım aracım 1.2 tsi arka kısım düz , klasık . Acaba ben difüzör taktırsam sol kısımdan 2 egzoz çıkısı ekletsem garantiden çıkarmı araç ? Çıkıyorsa bu kadar insanın yaptırması saçma değil mi ?
Garantiden cıkmaz eksoz ucu ve difüzörden bişey olmaz

pilli

Kayıtlı Üye
Garantiden çıkmaz çıkar derlerse de zor degıl söker servise öyle gidersin

leon36

Kayıtlı Üye
difüzör çıkarmıyormus fakat , egzoz çıkarıyormus ?

Okaaan

Kayıtlı Üye
Egzoz başlığı çıkarmaz. Sağ taraftan iki tane aktif ettirirsen egzoz garantiden çıkar. Zaten egzozdan kaynaklı bir sorun olduğu ben hayatımda hiç duymadım. Başlık taktıracağın için kafan rahat olsun.

leon36

Kayıtlı Üye
@Okaaan abi yaptırmayı planlıyorum yapan arkadasta baya iyi bu işte difüzör ve orjinal fr modellerinin aynısı olan sol kısımdan çift egzoz çıkısı yaptırmak istiyorum en son 300 e anlastık . egzoz ucları birinci sınıf krom paslanmaz . ayrıca araçta park sensörü yok servisye 500 diyorlar bu yaptırdığım yer 150 diyor .Ne dersin serviste taktırsam orjinali gibi mi olur benım araç kırmızı ?

#ismail

Kayıtlı Üye
Egzoz garantiden çıksa ne olur çıkmasa ne olur. Bence içinde kalmasın. Taktır gitsin. Ama dikkat etmen gereken nokta zamanla paslanma yapmasın. Çirkin duruyor.

leon36

Kayıtlı Üye
anladım abiler.. @#ismail abi egzoz ucunu taktırsam araç komple mi garantiden çıkıyor yoksa sadece egzoz kısmımı garantiden çıkıyor kafam karıstı?