Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Difüzor,Ön Lip,Ayna Kaplama

ibazaturkey

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

ibiza aracıma Difizor,Ön Lip,ayna ve arka plakalıkları piano black yaptırmak istiyorum.Sizce maliyeti,nekadar olur ve istanbul da (anadolu) bildiğiniz yaptırabileciğimiz yerler varmıdır.?

Teşekkürler
Selamlar...

Merhaba Arkadaşlar,

ibiza aracıma Difizor,Ön Lip,ayna ve arka plakalıkları piano black yaptırmak istiyorum.Sizce maliyeti,nekadar olur ve istanbul da (anadolu) bildiğiniz yaptırabileciğimiz yerler varmıdır.?

Teşekkürler
Selamlar...
@kocak.gokay sana yardımcı olacaktır

kurye ile elden teslime verildi

Merhaba Arkadaşlar,

Teşekkürler
Selamlar...
Bostancida protac tek gecerim fiyati bilmiyorum simdi telefonla ararsan bilgi verirler.islerinde baya iyilerdir gozun kapali yaptirabilirsin

maliyetini biz ne desek son söz gene ustanın...işciliği az çok kestirebilirseniz fiyatını aşa yukarı tahmın etme şansınız var...

Madem anadolu yakasindasin cuma bulusmalarına gel bizim araçlara bak beğenirsen tanıdık tuning ciler var gider taktiririz fiyatta indirim de alırız :)

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt