Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Difüzör Hk..

JackJones54

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba,,

Yaklaşık 2 haftadır aracıma difüzör bakmaktayım fakat bulamadım daha doğrusu buldum fakat İstanbulda difüzörü gönderemeyeceklerini montaj ı sadece ve sadece İstanbulda yapabileceklerini söylediler..

Bu sebeple arayışlarımı tekrar sürdürüyorum.

Bu konu hakkında yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim

Sahibinden de kargo yapan yerler var fakat ben acıkcası aldıgınız yerde montaj yapmanızı tavsiye ederim uymama gibi sıkıntı yaşaya bilirsiniz istanbulda olsaydınız yardımcı olurdum bende gecen hafta taktım gayet güzel memnunum

Beni EDS ler İYİ tanır

• Beğen
Reaksiyonlar: Gogo
Herkese Merhaba,,

Yaklaşık 2 haftadır aracıma difüzör bakmaktayım fakat bulamadım daha doğrusu buldum fakat İstanbulda difüzörü gönderemeyeceklerini montaj ı sadece ve sadece İstanbulda yapabileceklerini söylediler..

Bu sebeple arayışlarımı tekrar sürdürüyorum.

Bu konu hakkında yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim
Sahibinden de etiket Tuning var bizim siteyi söyle memet söyledi de hem en iyi fiyatı hemde montaj konusunda istediğin yardımı alırsın

kurye ile elden teslime verildi

Etiket tuning'lede görüştüm selamınıda ilettim fakat ellederinde olmadığını tedarikçilerinde'de olmadıgını söylediler..Sahibinde'de sadece A&S tuning'de var onlarda parçayı kargolamıyorlar şehrimdeki tüm tuning mağazalarına da sordum fakat yok en son ibiza cupra tampon taktıracam araca :)

bende difüzör arıyorum kardeşim bnde sordum AS tuningin kargo göndermemesi çok sinir bozucu :(

Kargoda ürün kırıla biliyor bu yüzden göndermiyorlar

Beni EDS ler İYİ tanır

Kargo yapmamaları saçma. Ben kendi aracıma netten ön koruma arka difüzeri aldım ve montajını iki arkadaş yaptık. Ürün orjinal yada birebir aynı olduktan sonra deliklerden yana sorun yaşamazsın.

Acaba difüzör kalıbının çalınma durumu felan mı var da netten yollamıyorlar ?
Dediğiniz as tuning'den spoiler istedim yollarız dediler. Ama işte biraz indirim isteyince olmaz dediler :D

Acaba difüzör kalıbının çalınma durumu felan mı var da netten yollamıyorlar ?
Dediğiniz as tuning'den spoiler istedim yollarız dediler. Ama işte biraz indirim isteyince olmaz dediler :D
Bora kardeşim oda bi ihtimal tabi scw dadaş yönlendirdi birde öyle dene

Beni EDS ler İYİ tanır

Bora kardeşim oda bi ihtimal tabi scw dadaş yönlendirdi birde öyle dene

Beni EDS ler İYİ tanır

Hocam sana şunu sorayım. Kimi spoilere bakıyorum çok çıkıntılı duruyor. Acaba bu as tuning olan nasıl sen yaptırdın ama resmini bulamadım daha önce görmüştüm.

Geri
Üst Alt