Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dİecast koloksİyonum

Konu, 'R/C HOBBY' kısmında janset tarafından paylaşıldı.

1. janset

janset SCW Üyesi

114
    38
    28
    Sevgili arkadaşlarım yaklaşık 10 senedir biriktirdiğim 1/18 ölçekli diecast koloksiyonum bulunmakta,belki aranızda bu tür model araçları bilenler vardır.Bu modeller gerçek araçların 1/18 kadar oranda küçültülmüşü olup bire bir aynı detaylar bulunmakta,gerek motor gerekse iç kısımlarında en ufak düğme ve kablosuna dek bire bir aynılarıdır,yaklaşık ağırlıkları bir tanesinin 8 kg civarında bulunmakta ve bu modeller KYSHO,BBR,MINICHAMPS gibi firmalar araç üreticilerinin siparişi üzere üretilmekte,dolayısıyla temin etmek oldukça zor ve pahallı.

büyük kırtasiyelerde bazen diecast ürünleri satılmakta onlar tam bir oyuncak niteliğinde,bu modeller ise çok özel yapım koloksiyonluk parçalar,arkadaşlarım bu hobiyi tavsiye ederim.

OMERFARUK, goku, Umtertrk ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    Selam göktuğ abi =)

Bir kac modelini bana gostermiştin gercekten de müthiş bir hobby.. senden 2 3 araba isteyebilirm yakında foto cekimi için senin içinde uygunsa sevdiklerini yada fotograflarını istediklerini alabilirm kısa süreliğine =)

Bunu beğendi. tuğra bunu beğendi.
  3. janset

janset SCW Üyesi

114
    38
    28
    tabiki kardeşim,bende sahilde falan resim istiyordum...

4. Murat34

Murat34 SCW Üyesi

757
    167
    43
    fotoğrafların kalitesiyle gerçek gibi görünmüşler gerçekten güzel bir hobi ve koleyksiyon... inşallah daha da artırırsınız :)

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Çok güzel bir hobby masraflı ancak büyüdükçe modeller arttıkça seyrine doyum olmuyor büyük emek harcamışsın bu koleksiyon için elinize cebinize sağlık....:eek:key:

6. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Süpermiş gerçekten.

7. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    sen ne zaman istersen abim sen yeterki gel resimleri hallederiz:D

8. cureshot

cureshot SCW Üyesi

209
    64
    28
    Süperler gerçekten, açıkçası tebrik ederim çok güzel dizmişsin..

9. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    süper bi zevk ve koleksiyon tebrik ediyorum hep böyle bi hobim olsun istedim ama maalesef

10. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    Göktuğ abi hakikaten çok güzel modeller. siyah autoart dealer ed. s serisi bende de var. ilk ve tek auto art model aracım odur. bende de birkaç model var. bu arada diecastturk'e üyemisiniz? sanki hatırlar gibiyim.

Sayfayı Paylaş