Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Devir Saatinin Üzerinde Çıkan Ortasında Ünlem İşareti Olan Ampul Simgesi Acil Yardım.

Mining_Engineer06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sabah oldu bu durum zaten çok büz var arabanın altında çıkamadım bir anda yandı bu simge deli oldum nedir ne yapmak gerekir şimdiden yorumlarınıza sağlık canımsınız.:)

farları vs kontrol ettiniz mi ? herhangi biri patlamıştır ..yada xenon taktırdıysanız ondan yanmıştır..

yok bakmadım amma o simgenin anlamı sadece uzun,kısa far ,sisler yada stoplarda bı sıkıntı oldumudur.?tesekkurler

evet dış aydınlatmalardan birinde arıza olduğunun işaretidir :)

aydınlatma ile alakalı bir uyarı işareti
park, sis, far, kısa herjangibiri yanmamış olabilir o anda
geçmiş olsun...

aklınızda olsun marşa basmadan önce farlarınızı açmayın..motoru çalıştırın daha sonra farları yakın :)

o simgenşn çıkması için farların açık yada kapalı olması önemlimidir örneğin sabah o simgenin çıktığında farlar açık değildi auto konumdada değildi.

yok açık kapalı farketmiyor..siz bir kontrol edin bir ampul gitmiş sanırım :)

O işaret farlardan ya da sinyal ampullerinden biri patladığında çıkar.İyice kontrol edersen görüceksin hatalı kısmı

Geri
Üst Alt