Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Devir Saatinin Üzerinde Çıkan Ortasında Ünlem İşareti Olan Ampul Simgesi Acil Yardım.

eyvallah kurtbil bu söylediklerin gerçekten çok yapıcı kimsenin bilmediği şeyler.

burası forum ortamı tekil değil genel düşünmek lazım.ben böyle bir sıkıntı yaşıyorsam elbet başkalarıda aynı sıkıntıyı yaşadıklarında çözülmesine yardımı dokunabilir yorumların, olaya birde bu gözle bak.

Serdar bunların biliyosan ben bunları tek tek yaptım ama olmadı acaba sorun nerde başka fikriniz var mı dersin.Arabaya bugun gittım olmadı sşna bakamadım eksik kaldı acaba şu bu da olabilir mi gibi yorumlar sorunu çözmede mantıklı şeyler değil.Sen sorun yaşamışsın,sorununu bulmadaki cözümleri yazıyorum gelip bana laf çarpıyosan senin bakış açında sorun var demektir.Sen benım su forumdaki mesajlarımı tek tek oku,herkese ne kadar yardımcı olmaya çalıştığımı anla ondan sonra hangi gözle bakıp bakmadığıma yorum yap bence.Görmediğimiz,bilmediğimiz sorunu olan arabaya ilişkin yöneltilen soruların cevaplarının sorumluluğu sendedir.Bizlerin burdakı görevi ise verdiğin cevaplara uygun cözümler üretmektir.

Geri
Üst Alt