Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Devir Kesici

Konu, 'Mk2+Mk3 (1993-2002)' kısmında sinanerol_5 tarafından paylaşıldı.

1. sinanerol_5

sinanerol_5 SCW Üyesi

253
    65
    28
    Arkadaşlar merhaba benim aracım seat ibiza1.8 GLX-i aracımda devir kesici yok ben bu araca devir kesici nasıl yapabilirim.
    Bazı arkadaşlar sorar şimdi biz iptal etmeye çalışıoz sen yaptırmaya die şöle açıklayım hızı seviorum fakat motoru kucağıma almak istemiyorum devir kesiciye kadar olan hız bana yeter.
    Evet arkadaşlar sizlerden yardım bekliorum :confused:

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    1.8 ler enjeksıyonlu degıl mı ? enjeksıyonlu arabada kesıcı olmaması ımkansız.ayırca kesıcıyı ıptal etmek ısteyen zıhnıyet once bosa mı devır donuyo araba donmuyomu onu ogrenmesı lazım :)

3. sinanerol_5

sinanerol_5 SCW Üyesi

253
    65
    28
    Tek nokta Enjeksiyonlu Can abi ama ne kadar basarsan bas kesiciye girmio
    bende anlam veremiyorum neden iptal etmek istiyorlar :confused:

4. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    +1907

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    hayret nasıl olur 6-7 bın devır arası araba kesme yapmıyor mu ısın ozunde? eger sen hondalardakı gıbı ta ta ta ta ta dıye kesmesını beklıyosan onu yapmaz zaten cunku onlar atesleme keser vw grubu benzın keser araba yıgılır b anda

6. sinanerol_5

sinanerol_5 SCW Üyesi

253
    65
    28
    :confused: Olabilir o zaman Can abi bugün araba geldiğinde bi deneyim daha net bişey diyeyim o zaman

7. sinanerol_5

sinanerol_5 SCW Üyesi

253
    65
    28
    Can abi senin dediğin gibiymiş araba sadece yığılıo kesiciye girio benim istediğim aslında o vuutttututu sesiydi :D

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    o sesı alamazsın sınan vw grubunda .Hondalarda barız b sekılde o sesı yapar cunku ateslemeyı keser araba,ama vw grubunda benzını keser araba kesıcıye gırdıgı zaman yıgılır b anda kafasını eger

9. sinanerol_5

sinanerol_5 SCW Üyesi

253
    65
    28
    Anladım abi zaten öyle yapıo sadece yığılıo :D

Sayfayı Paylaş