Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Detaylı iç temizlik için tavsiyeleriniz...

Kosla halı yıkama şampuanı alın, talimata göre sulandırın,köpürtün, koltukları, yer halısını sadece köpüğü ile silin, tercihen ıslak/kuru elektrik süprüggesi ile çekin, bol güneşli günde yapın. 6ay önce yapılmışı , hala mis gibi kokuyor.

mevlut aracın toledo önce serviste halı altındaki keçele baktır sonra aracını detaylı temizlet..o keçeler inanılmaz su emiyor ve değişmesi gerekiyor yaptıkların boşa gitmesin..

mevlut aracın toledo önce serviste halı altındaki keçele baktır sonra aracını detaylı temizlet..o keçeler inanılmaz su emiyor ve değişmesi gerekiyor yaptıkların boşa gitmesin..

abi maalesef beni servise almıyorlar Lpg var..
Çok doğru bir tespit tşk ederim bunu hiç düşünmedim ben.. zaten kapı eşiklerinden sürekli su alıyor..
Bu kronik sorunu hala çözemedim yapabilecek birini buldum ama nazlanıyor zamanım yok deyip duruyor

Geri
Üst Alt