Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Detaylı araç temizleme malzeme önerileri.

kmr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iyi forumlar yeni bir aracım olucak 6 aylık mk3 beyaz renkte leonum ufak tefek taş izleri doğal olarak var ön tarafta ve ayrıca çöp tenekesi dayanmış tam plakanın üst çizgisi gibi olan yere ve bir kalem şeklinde boya zedelenmesi benzeri bir şey mevcut rötüş yapılmış ama hoş olmamış pek,kılcal çiziklerde mevcut evimin büyük bir garajı mevcut vaktimde oluyor severek uğraşabilirim meguiarsın ürünlerini beğeniyorum.Ama ürünlerin adlarını ne işe yardıklarını kodlarını vs vs bilgim yok şunu alın benzeri önerileri alabilirmiyim.meguiar dışında olan markalarda olabilir yeter ki güzel olsun şimdiden teşekkür ederim.
İç Temizlik yapıcam koltuk vs
Dış temizlik bir boya koruma yapmak isterim yapabildiğim kadarı ile
Cila tarzında parlasın arabam ve boş zamanlarımda ilgilenirim yıkarım süngerimle
Jantlarında sıkıntı var onları güzelce parlatmak istiyorum.
Motorda aynı şekilde silip temizlemek isterim.

benim fikrim git meguarsta yaptır iç dış kampanyaları takip et öle malzemeleri toparlayıpta tek tek uğraşana kadar fıtık olursun mesela polisaj mak. kullandınmı kenar köşe çıkarma riski var veya boyayı harelendirme yakma riski var sonra aracın içini deterjala temizlicen neyle kurutucan adamlarda ahtapot var sende varmı eğer tam kurutamazsan aracın içi kokar bence değmez o paralara kampanya dan takip et yaptır gitsin herzaman iç dış temizlik olmaz herzaman pasta cila polisaj olmaz benim tavsiyem bu olur

ben hobı olarak ugrastgım detaylı temızlıkten sana ornekler verebılırım

oncelıkle yıkama sampuanı olarak meguairs nxt cılalı sampuan kullanıyorum
yıkama eldıvenı olarak meguairs wash mıtt kesınlıkle oneırım
ayrıca kovayla yıkıycaksanız arabanızı grıut guard almanızı oneırım
lastıklerı meguairs endurance ıle parlatıyorum muhtesem bır urun
hızlı cıla olarak chemıcal guys v7 hybrıt kullanıyorum
boya koruma olarak meguairs m26 ve meguairs nxt touch 2.0 kullanıyorum

sımdı gelelım ıc tarafa
doseme halı tavan ıcın yarı yarıya su ıle karıstırılabılen meguairs apc genel temızleyıcı kullanıyorum
ıc plastık trım ıcınde meguairs suprume shıne kullanıyorum gercekten ınanılmaz bır urun yaglı hıssı vermıyor cok parlamıyor toz cekmıyor dogal bır gorunum yaratıyor gercekten

bunun dısında autogylm kılcal cızıkler ıcın kullanıyorum guzel bır uurun srp dıye gecıyor bunuda kesınlıkle oneırım

bez olarakta alabılıyorsanız chemıcal guys momuth bezını alablırsınız bıraz pahalı gelebılır daha uygun olsun dersenız west marına sıtesınden ıkılı satılan bufalo bezlere bakablırsınız gercekten cok guzel bezdır

kafanıza takılan soru varsa tedarık edıcegınız yerler hakkındakı sorularınız ıcın yardımcı olablırım sıze

ben hobı olarak ugrastgım detaylı temızlıkten sana ornekler verebılırım

oncelıkle yıkama sampuanı olarak meguairs nxt cılalı sampuan kullanıyorum
yıkama eldıvenı olarak meguairs wash mıtt kesınlıkle oneırım
ayrıca kovayla yıkıycaksanız arabanızı grıut guard almanızı oneırım
lastıklerı meguairs endurance ıle parlatıyorum muhtesem bır urun
hızlı cıla olarak chemıcal guys v7 hybrıt kullanıyorum
boya koruma olarak meguairs m26 ve meguairs nxt touch 2.0 kullanıyorum

sımdı gelelım ıc tarafa
doseme halı tavan ıcın yarı yarıya su ıle karıstırılabılen meguairs apc genel temızleyıcı kullanıyorum
ıc plastık trım ıcınde meguairs suprume shıne kullanıyorum gercekten ınanılmaz bır urun yaglı hıssı vermıyor cok parlamıyor toz cekmıyor dogal bır gorunum yaratıyor gercekten

bunun dısında autogylm kılcal cızıkler ıcın kullanıyorum guzel bır uurun srp dıye gecıyor bunuda kesınlıkle oneırım

bez olarakta alabılıyorsanız chemıcal guys momuth bezını alablırsınız bıraz pahalı gelebılır daha uygun olsun dersenız west marına sıtesınden ıkılı satılan bufalo bezlere bakablırsınız gercekten cok guzel bezdır

kafanıza takılan soru varsa tedarık edıcegınız yerler hakkındakı sorularınız ıcın yardımcı olablırım sıze
İlgin için teşekkür ederim arkadaşım dediğin gibi nerden tedarik edebiliriz bu ürünleri.

Geri
Üst Alt