Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Desire rötüş problemi

kamildmrts

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar desire kırmızı aracımı bu gün kaportasını sürttüm rötüş rengini nerden temin edenilirim skıntılı renk oldugunu duydum yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar desire kırmızı aracımı bu gün kaportasını sürttüm rötüş rengini nerden temin edenilirim skıntılı renk oldugunu duydum yardımcı olursanız sevinirim

Boyacılar renk kodu üzerinden ayarlama yapıyorlar araç üzerin de bakıp kontrol de edersiniz
Geçmiş olsun çok birşey yoktur umarım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Sedefli renk oldugu için boyacının tek dedigi ben boyayı hazırlarım ama rengi tutmaz garanti veremem cümlesi nasıl bi renkmiş çözemedim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sedefli renk oldugu için boyacının tek dedigi ben boyayı hazırlarım ama rengi tutmaz garanti veremem cümlesi nasıl bi renkmiş çözemedim

BMW boya ustası bul onların da beyazı sedefli herkes boyayamaz sedefli olunca birkaç usta gezmen gerekecek

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Eyv saolasın

Merhaba hocam. Gecengun bende tamponu surttum. Servisten rutus boyasi aldim .urun kodu ile geliyor. Aracin sasi no girerek buluyolar.Oje
k9bQZA.jpg
gibi bir urun 35 tl bir ucreti vardi. Ama boya elerinde olmaya bilir. Merkezden gelmesini bekliye bilirsin 1 hafta kadar

Son düzenleme:
Bende servisten istedim kocaelinde zor buldum desire kırmızı 103 tl dediler orjinal diyolar bakalım kargoyla istedim gelince nasıl bişeymiş anlicaz

Sedef li renk oldugu için iki kutu ayrı ayrı bişey göndercez dediler yada harbiden deli zam gelmiş işe bak ya kibrit kutusu kadar boya 103 tl hay masallah‍♂️

Geri
Üst Alt