Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Derince FSOtogaz hk

Ahmet.YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Merhabalar

Koaeli ili derince ilçesinde faaliyet gösteren Fs Otogaz fs otogaz firması hakkında bilgileriniz var mıdır herkes ustalığın çok önemli olduğunu söylüyor

daha önce hiç montaj yaptıran varmıdır acaba

[MENTION=4557]YEKTA[/MENTION] abinin bilgi olabilir. Kendisi de o taraflarda oturuyor. Görünce yardımcı olacaktır.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
işçilik olarak çok iyiler Honda servisi de oraya yönlendiriyor araçlarını ve adamlar işini iyi yapıyorlar günde öyle 7-8 tane araç yapmazlar...

Erdal bahsetmiş benim şu ana kadar tüplü hiç aracim olmadi herhangi bir fikrim yok kardeşim

Tekrardan merhabalar

bu gün uzun bir aradan sonra lpg montajını FS otogaz'da yaptırdım ilk izlenim olarak işlerini çok titiz yapıyorlar nerdeyse tüm montajı süresinde ordaydım ve yapılan işçilik ve tüp montajı sonrası arabamın tepkisinden çok memnunum herkesin bilgilerine

Faruk abi kesinlikle 10 numaradır bu konuda. Kendisine istanbul bursa adapazarı gibi yerlerden montaj için geldiklerini hatırlatırım. Sadece işçiliği değil bilgisi de maksimum düzeydedir. Yalnız tek kötü yanı 1 lira indirim yapmaz. varsın yapmasın , sorunsuz lpg li araca binmek paha biçilemezz

Geri
Üst Alt