Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Derince FSOtogaz hk

Konu, 'LPG Dönüşüm Sistemleri' kısmında Ahmet.YILDIRIM tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet.YILDIRIM

Ahmet.YILDIRIM
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

133
    135
    43
    Merhabalar

Koaeli ili derince ilçesinde faaliyet gösteren Fs Otogaz fs otogaz firması hakkında bilgileriniz var mıdır herkes ustalığın çok önemli olduğunu söylüyor

daha önce hiç montaj yaptıran varmıdır acaba

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.772
    5.610
    113
    [MENTION=4557]YEKTA[/MENTION] abinin bilgi olabilir. Kendisi de o taraflarda oturuyor. Görünce yardımcı olacaktır.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. E.Mergency

E.Mergency SCW Üyesi

476
    87
    28
    işçilik olarak çok iyiler Honda servisi de oraya yönlendiriyor araçlarını ve adamlar işini iyi yapıyorlar günde öyle 7-8 tane araç yapmazlar...

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    Erdal bahsetmiş benim şu ana kadar tüplü hiç aracim olmadi herhangi bir fikrim yok kardeşim

5. Ahmet.YILDIRIM

Ahmet.YILDIRIM
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

133
    135
    43
    Tekrardan merhabalar

bu gün uzun bir aradan sonra lpg montajını FS otogaz'da yaptırdım ilk izlenim olarak işlerini çok titiz yapıyorlar nerdeyse tüm montajı süresinde ordaydım ve yapılan işçilik ve tüp montajı sonrası arabamın tepkisinden çok memnunum herkesin bilgilerine

6. ByCmL

ByCmL SCW Üyesi

41
    18
    8
    Faruk abi kesinlikle 10 numaradır bu konuda. Kendisine istanbul bursa adapazarı gibi yerlerden montaj için geldiklerini hatırlatırım. Sadece işçiliği değil bilgisi de maksimum düzeydedir. Yalnız tek kötü yanı 1 lira indirim yapmaz. varsın yapmasın , sorunsuz lpg li araca binmek paha biçilemezz

Sayfayı Paylaş