Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Deri Döşeme Yaptıracağım; Renk Kombinasyonu Tavsiyeniz?

cupranınki çok güzel..renk peki?alacantrada siyah yanlar deri olan kısım gri mi füme mi? Yoksa gül kurusu nasıl olur? tavanı siyah yapıcam..siyah normal kumaş mı alacantra mı?alacantra çok süper olur sanki.

tavani sonradan koyu renk yaparsan tavandaki plastik parçalari da boyatman gerek kaan...boyatinca da şöyle birşey oluyor..hareketli tuşlar boyanamiyor malesef..

roof2f.jpg

rooff.jpg

ben böyle bir deri işine girsem mutlaka tavani da kaplatirim..girmişken boya işine de girerim..yaparım ama tam yaparım olur biter...vaktin ve paran varsa hiç durma bu şekilde yaptir derim.

bence mor, bordo, parlament mavi, füme, turuncuya yakın bi kırmızı..
bunlardan biriyle bi kombinasyon güzel olur Kaan abi..

şuan herkesin bildiği sigaradan içiyorum abi.. :D :D

cabrio & coupe araçlardaki gibi tarçın ve siyah rengin kullanıldığı renkten yaptır bence kesinlikle mükemmel yakışıyor hatta yaptırırken koltuk ısıtma bile koyabilirsin..

tavani sonradan koyu renk yaparsan tavandaki plastik parçalari da boyatman gerek kaan...boyatinca da şöyle birşey oluyor..hareketli tuşlar boyanamiyor malesef..

roof2f.jpg

rooff.jpg

ben böyle bir deri işine girsem mutlaka tavani da kaplatirim..girmişken boya işine de girerim..yaparım ama tam yaparım olur biter...vaktin ve paran varsa hiç durma bu şekilde yaptir derim.

Volkan boyatmakla olur mu? Direk cupranınkileri Mert Beyden rica etsek hediyesi karşılığı? Boyatmak nerde olur?Ben onların sırıtcağını düşünmemiştim..Ama koltuk işi OK..Yarın arayıp konuşucam..Yeni renk fikirleri?

Benimkiler siyah delikli sekilde bence siyah yaptirarak dikisleri beyaz yada kirmizi yaptirabilirsin Abi duz deri kaplama yerine bence delikli olmali istersen fotografini cekip yukleyebilirim...

Benimkiler siyah delikli sekilde bence siyah yaptirarak dikisleri beyaz yada kirmizi yaptirabilirsin Abi duz deri kaplama yerine bence delikli olmali istersen fotografini cekip yukleyebilirim...

Bekliyorum Doğukan..senin arabada da yok yok:) nerden deri koltuk orjinal mi?

=) orjinal deri koltuk Abi fabrika yapimi ama gercekten cok spor duruyo resimleri 1 saate eklerim Volkan gormustu oda yorum yapabilir doseme hakkinda...

Geri
Üst Alt