Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Deponun Şamandırası Bozuldu Galiba :)

Rcpylmz

Kayıtlı Üye
Daha ne kadar yol yapsın garibim gittikçe gidiyor MAŞALLAH O kadar arabam oldu ama en yaz yakanı diyebilirim
00a90b2c186a167e8be2414e64f7f8fc.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benim ibizada aynı böyle az yakıyor hiç sıkıştırmassan kokluyo hatta

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kardeşim aynı duyguları yaşıyoruz galiba çok özlesem de honda accord 2.4 fazla yakan bir araçtı ondan sonra bu sanki hiç yakmıyor gibi geldi.yalnız bir durumdan bahsedeceğim.şöyle ki; çeyrek depo hizasından sonra ibre çok hızlı aşağı iniyor.o ana kadar normal.sanırım deponun şeklinden kaynaklanıyor.sence kardeşim nedir durumum?

Doldurunca yarıdan aşağı hızlı düşüyo hepsinde öyle zannedersem tualetede arabayla gidecez :)))

bir de kardeşim konudan konuya geçiyorum ama bildiklerimizi paylaşırsak sevinirim.hararet göstergesi cordobalarda tam doğru göstermiyorlar dediler samsunda sanayide fakat forumdaki uzman arkadaşlar bir cihazdan bahsettiler.onunla yapılan ölçümlerde tam doğru çıkmış.sorunsuz çalışıyor dediler hararet göstergesi.sen hiç farklı bir durum yaşadın mı?

Benimki 90 ı geçtiğini hiç görmedim

Doldurunca yarıdan aşağı hızlı düşüyo hepsinde öyle zannedersem tualetede arabayla gidecez :)))

o zaman sarfiyat yönünden bir farkı yok.sadece yarım/çeyrek depodan sonra ibre hızlı düşmeye başlıyor.tşk ederim
[doublepost=1491375428,1491375269][/doublepost]
Benimki 90 ı geçtiğini hiç görmedim

benim de şükürler olsun geçmedi inşallah da geçmez.demek ki sorun yok.bugün şu son soruyla kapatıyorum yormadık inşallah:)))lastiklere 32-34 psi basıyorum fakat yolda çok ses yapıyor küt küt süspansiyonların da sert olduğunu biliyorum.ne tavsiye edersin sen kaç basıyorsun ön lastiklere?

@Kuzeylee valla geçen ay 250 liraya 1.040km yol yaptı ki benim bu rakamlarda kesinllikle uzun yol yok full İstanbul içi ve genelde kısa mesafe
Hararet konusuna gelince tam 90da durmuyor ama 90nıda geçmiyor

@Kuzeylee valla geçen ay 250 liraya 1.040km yol yaptı ki benim bu rakamlarda kesinllikle uzun yol yok full İstanbul içi ve genelde kısa mesafe
Hararet konusuna gelince tam 90da durmuyor ama 90nıda geçmiyor

eyvallah kardeşim inşallah yakıt durumun böyle gider
keyifli sürüşler
lastik basıncı hakkında bişey sormuştum bir ara bakarsan sevinirim

Geri
Üst Alt