Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Denizli' li SEATçılar (Gittiğiniz Servis veya Tamirciler)

huseyincoban

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Nette yaptığım aramalarda Denizli' de iki tane Seat servisi buldum.

• Batı Otomotiv
  • Bolçek Oto
Sizler hangi servis veya tamircilere gidiyorsunuz ve memnuniyet durumlarınızı belirtirmisiniz?

Teşekkürler...

mugla aydın falan hep denizliye gitmek zorunda sanırım oralarda yokmus benımde bodrumda bı sıkıntı olmustu en yakın servis denızlıde demıslerdı

mugla aydın falan hep denizliye gitmek zorunda sanırım oralarda yokmus benımde bodrumda bı sıkıntı olmustu en yakın servis denızlıde demıslerdı

Dün Bolçek oto ya gittim. Viteste bi sorun var aracımda. Bir baktılar ama genede söküpte bakalım dediler. Yoğunuz Çarşamba günü getir bırak dediler. 1 gün sökme ve arıza tespiti ile geçer daha sonra parça beklenir derken 5 günde ancak teslim edebiliriz aracı dediler.
İşçiliklerini hiç bilmediğim içinde iş bitiminde nasıl bir sonuç çıkacak bilmiyorum.
Kararsız kaldım.

eskı kasalar ıcn bu kadar sıkıntı olacagını sanmıyorum yetkılı servis ise

denizlide ankara yolu üstünde olanın adını bilmiyorum..bir kere uğradım ama iş dolayısı ile gittiğim için arabayı bırakmaya vaktim olmamıştı..
denizli kaporta konusunda ünlüdür..bursa ünlüdür..
yani iyi ustaları vardır..tabi o ustalar kalkıp başka illere iyi tekliflere gitmedi iseler

batıya bir kere gittim fena değildi ama benim aracın bakımlarına 10 bin demişlerdi özellikle seat satış olmalarına rağmen seatlarla ilgili teknik bilgi eksikleri olduğunu düşünüyorum ya da seatların kaderi bu çoğu yerde.

her hafta denizliye geliyorum seat çok ama forumda pek kimseye rastlamamıştım denizliden

Denizlide Seat çok ama Burda bir kaç aktif denizlili arkadaş var Denizlinin de kaderi bu galiba :)

Geri
Üst Alt