Denizli' li SEATçılar (Gittiğiniz Servis veya Tamirciler) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Denizli' li SEATçılar (Gittiğiniz Servis veya Tamirciler)

huseyincoban

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Nette yaptığım aramalarda Denizli' de iki tane Seat servisi buldum.

• Batı Otomotiv
  • Bolçek Oto
Sizler hangi servis veya tamircilere gidiyorsunuz ve memnuniyet durumlarınızı belirtirmisiniz?

Teşekkürler...

ZGR

Kayıtlı Üye
mugla aydın falan hep denizliye gitmek zorunda sanırım oralarda yokmus benımde bodrumda bı sıkıntı olmustu en yakın servis denızlıde demıslerdı

huseyincoban

Kayıtlı Üye
mugla aydın falan hep denizliye gitmek zorunda sanırım oralarda yokmus benımde bodrumda bı sıkıntı olmustu en yakın servis denızlıde demıslerdı
Dün Bolçek oto ya gittim. Viteste bi sorun var aracımda. Bir baktılar ama genede söküpte bakalım dediler. Yoğunuz Çarşamba günü getir bırak dediler. 1 gün sökme ve arıza tespiti ile geçer daha sonra parça beklenir derken 5 günde ancak teslim edebiliriz aracı dediler.
İşçiliklerini hiç bilmediğim içinde iş bitiminde nasıl bir sonuç çıkacak bilmiyorum.
Kararsız kaldım.

ZGR

Kayıtlı Üye
eskı kasalar ıcn bu kadar sıkıntı olacagını sanmıyorum yetkılı servis ise

- 48 -

Kayıtlı Üye
denizlide ankara yolu üstünde olanın adını bilmiyorum..bir kere uğradım ama iş dolayısı ile gittiğim için arabayı bırakmaya vaktim olmamıştı..
denizli kaporta konusunda ünlüdür..bursa ünlüdür..
yani iyi ustaları vardır..tabi o ustalar kalkıp başka illere iyi tekliflere gitmedi iseler

ceycey11

Kayıtlı Üye
batıya bir kere gittim fena değildi ama benim aracın bakımlarına 10 bin demişlerdi özellikle seat satış olmalarına rağmen seatlarla ilgili teknik bilgi eksikleri olduğunu düşünüyorum ya da seatların kaderi bu çoğu yerde.

her hafta denizliye geliyorum seat çok ama forumda pek kimseye rastlamamıştım denizliden

goretek

Kayıtlı Üye
Denizlide Seat çok ama Burda bir kaç aktif denizlili arkadaş var Denizlinin de kaderi bu galiba :)

Üst Alt