Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

denizli - afyon - kütahya güzergahında yola çıkacaklar DİKKAT!...

Konu, 'Sohbet' kısmında ceycey11 tarafından paylaşıldı.

1. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    Arkadaşlar her hafta kütahya denizli gidip geliyorum son zamanda yaşadığım birkaç olayı başkalarınında başına gelmesin diye yazmak istedim.

1. sabaha karşı afyon giriş ve çıkışında yoğun sis oluyor öyleki yolun karşısındaki benzin istasyonunu bile göremiyorsunuz sadece ışığını görüyorsunuz.

2. yollarda yapım çalışmaları ve aşırı/yanlış yüklenmiş araçlardan çok fazla yabancı cisim var.

2.1. dinar-sandıklı arasında dün fluence ya da c5 di sollarken ilerde beyaz bir parça gördüm yarım daire gibi hızlı olduğumdan kaçamadım sol ön teker altına alıp fırlattı arabanın altındaki plastik muhafazayı kırdı ve arkadan uçtu. lastiği patlatsaydı ne olurdu bilmiyorum.

2.2. afyon kütahya arasında bir tırdan mermer düşmüş yola yine hızlıydık ama büyük blaklardan kaçtım küçük bir taştan kaçamadım ama Allahtan biley olmadı. önümdeki 34 plaka focus kaçamadı sol arka lastiği patladı.

bu yolları yakın zamanda kullanacaksanız hız yaparken zemine çok dikkatli bakın mümkünse ne şekilde göremediğiniz yollarda yokuş yukarı teper viraj vs çok hız yapmayın.

2. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Öyledir Afyonum'un yolları :) sandıklı yolu zaten virajlıdır baya, birazcık dardır da.. Afyon merkezi bir konumda olduğundan yolları işlektir zaten birazda ondan, böyle zorlu yollar da süratli gitmemek ve biraz daha dikkatli olmak gerek.. Bende yeni geldim memleketten ama ben direk ilçeye gittiğim için merkezden geçmiyorum emirdağ-eskişehir üzerinden gelip gidiyorum.. Uyarı için sağolasın Caner..

Bunu beğendi. ceycey11 bunu beğendi.
  3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    olanlara bak ya bizim insanımız adam olmaz şu kamyonları yüklemeyi hala öğrenemediler yok kamyondan o düştü bu düştü bu nasıl iş anlamıyorum bu kadar zor mu ya yük ü emniyetli yüklemek....:(

mstfcfc ve ceycey11 bunu beğendi.
  4. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    saol kardeş verdiğin bilgiler için...

Bunu beğendi. ceycey11 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş