• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

denizli - afyon - kütahya güzergahında yola çıkacaklar DİKKAT!...

ceycey11

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Ocak 2011
Mesajlar
1,264
Beğeniler
335
Yaş
35
#1
Arkadaşlar her hafta kütahya denizli gidip geliyorum son zamanda yaşadığım birkaç olayı başkalarınında başına gelmesin diye yazmak istedim.

1. sabaha karşı afyon giriş ve çıkışında yoğun sis oluyor öyleki yolun karşısındaki benzin istasyonunu bile göremiyorsunuz sadece ışığını görüyorsunuz.

2. yollarda yapım çalışmaları ve aşırı/yanlış yüklenmiş araçlardan çok fazla yabancı cisim var.

2.1. dinar-sandıklı arasında dün fluence ya da c5 di sollarken ilerde beyaz bir parça gördüm yarım daire gibi hızlı olduğumdan kaçamadım sol ön teker altına alıp fırlattı arabanın altındaki plastik muhafazayı kırdı ve arkadan uçtu. lastiği patlatsaydı ne olurdu bilmiyorum.

2.2. afyon kütahya arasında bir tırdan mermer düşmüş yola yine hızlıydık ama büyük blaklardan kaçtım küçük bir taştan kaçamadım ama Allahtan biley olmadı. önümdeki 34 plaka focus kaçamadı sol arka lastiği patladı.

bu yolları yakın zamanda kullanacaksanız hız yaparken zemine çok dikkatli bakın mümkünse ne şekilde göremediğiniz yollarda yokuş yukarı teper viraj vs çok hız yapmayın.
 

effect1903

Kayıtlı Üye
Katılım
28 Ara 2010
Mesajlar
1,052
Beğeniler
80
Yaş
36
#2
Öyledir Afyonum'un yolları :) sandıklı yolu zaten virajlıdır baya, birazcık dardır da.. Afyon merkezi bir konumda olduğundan yolları işlektir zaten birazda ondan, böyle zorlu yollar da süratli gitmemek ve biraz daha dikkatli olmak gerek.. Bende yeni geldim memleketten ama ben direk ilçeye gittiğim için merkezden geçmiyorum emirdağ-eskişehir üzerinden gelip gidiyorum.. Uyarı için sağolasın Caner..
 

LeonRider

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
1,942
Beğeniler
746
Yaş
35
#3
olanlara bak ya bizim insanımız adam olmaz şu kamyonları yüklemeyi hala öğrenemediler yok kamyondan o düştü bu düştü bu nasıl iş anlamıyorum bu kadar zor mu ya yük ü emniyetli yüklemek....:(