Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

denizli - afyon - kütahya güzergahında yola çıkacaklar DİKKAT!...

ceycey11

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar her hafta kütahya denizli gidip geliyorum son zamanda yaşadığım birkaç olayı başkalarınında başına gelmesin diye yazmak istedim.

1. sabaha karşı afyon giriş ve çıkışında yoğun sis oluyor öyleki yolun karşısındaki benzin istasyonunu bile göremiyorsunuz sadece ışığını görüyorsunuz.

2. yollarda yapım çalışmaları ve aşırı/yanlış yüklenmiş araçlardan çok fazla yabancı cisim var.

2.1. dinar-sandıklı arasında dün fluence ya da c5 di sollarken ilerde beyaz bir parça gördüm yarım daire gibi hızlı olduğumdan kaçamadım sol ön teker altına alıp fırlattı arabanın altındaki plastik muhafazayı kırdı ve arkadan uçtu. lastiği patlatsaydı ne olurdu bilmiyorum.

2.2. afyon kütahya arasında bir tırdan mermer düşmüş yola yine hızlıydık ama büyük blaklardan kaçtım küçük bir taştan kaçamadım ama Allahtan biley olmadı. önümdeki 34 plaka focus kaçamadı sol arka lastiği patladı.

bu yolları yakın zamanda kullanacaksanız hız yaparken zemine çok dikkatli bakın mümkünse ne şekilde göremediğiniz yollarda yokuş yukarı teper viraj vs çok hız yapmayın.

Öyledir Afyonum'un yolları :) sandıklı yolu zaten virajlıdır baya, birazcık dardır da.. Afyon merkezi bir konumda olduğundan yolları işlektir zaten birazda ondan, böyle zorlu yollar da süratli gitmemek ve biraz daha dikkatli olmak gerek.. Bende yeni geldim memleketten ama ben direk ilçeye gittiğim için merkezden geçmiyorum emirdağ-eskişehir üzerinden gelip gidiyorum.. Uyarı için sağolasın Caner..

olanlara bak ya bizim insanımız adam olmaz şu kamyonları yüklemeyi hala öğrenemediler yok kamyondan o düştü bu düştü bu nasıl iş anlamıyorum bu kadar zor mu ya yük ü emniyetli yüklemek....:(

Geri
Üst Alt