Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Delinmemiş makyajlı kasa leon arka tampon

akf

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar orijinal park sensörü aldığım için ve bendeki tampon daha önce serviste cenmax parksensörü takılırken delindiği için delinmemiş arka tampon arıyorum.

Hatta arabasına cenmax sensör taktırmayı düşünen varsa sensörle beraber benim tamponumla deliksiz tampon takasına da girebilirim.

cenmax sensörlerinin deliği ile orijinali arasında çok küçük bir çap farkı var ama benim içime sinmez diye temiz, boyazıs bir tampon almak istedim.

Sahibinden . coma baktınmı hiç..

Baktim. Bir tane 150 liraya buldum. Oda satilmis maaleeef. Onun disinda 390 ve 500 e var beyaz olupta boya ihtiyaci olmayan. Bende fazla masraf etmek istemedigim icin belki forumda cupra tampon alip uygun fiyata degerlendirmek olur diye dusundugumden sormak istedim.

Geri
Üst Alt