Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Degerli scw

sinanss85

Kayıtlı Üye
Sevgili gönül dostlari buyuklerim kucuklerim akranlarim kac yuz tane uye ye baktim albumler boşş parantez içinde kizma işareti;)

ankara icinde olupta album eklemeyenlerin arabasini çizcem lastiğini indircem ya da hiç bişey yapamazsam canisi paynir gibi folyolari kesip kesip kaputa ya da tavaana yapiştirip vinnnnnn ;)

ankara dişinda olanlari da taciz etcem mektup atcam plakalarini werip ekipler amirleriyle başlarini belaya sokcam

yana yatip çamura batanlara bugun gidip yarin gelcem diyenlere de wirus yollicam, olmadi kendim gelecem

paylaşmak güzeldir

PAYLAşIN LÜTfen;)

Abi sakin ol. Ne istiyorsun arabalardan onların sucu ne. .? :D Plakayı fln vermeye kalkma abi zaten resmi bir kağıt bile görsem yusuf yusuf oluyorum.

Sevgili gönül dostlari buyuklerim kucuklerim akranlarim kac yuz tane uye ye baktim albumler boşş parantez içinde kizma işareti;)

ankara icinde olupta album eklemeyenlerin arabasini çizcem lastiğini indircem ya da hiç bişey yapamazsam canisi paynir gibi folyolari kesip kesip kaputa ya da tavaana yapiştirip vinnnnnn ;)

ankara dişinda olanlari da taciz etcem mektup atcam plakalarini werip ekipler amirleriyle başlarini belaya sokcam

yana yatip çamura batanlara bugun gidip yarin gelcem diyenlere de wirus yollicam, olmadi kendim gelecem

paylaşmak güzeldir

PAYLAşIN LÜTfen;)

Haklısın:eek:key: yeri gelmişken bende AVatar Resmi yüklemeyen Arkadaşlara yükleneyim.. "Sizinle konuşmak Farları bozuk arabayla Yol Gitmek gibi" :D

haydi scw sayfalar renklensin, gönüller şenlensin..:seat

ben ilk üye oldugum da yapmıştım halada yüklüyorum ama bakıyorum hemen hemen kimsede yok

Geri
Üst Alt