Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Defi Marka Boost Göstergesi 60mm (PSİ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratcantona

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Defi marka boost gauge getriyorum kendıme ama takmaktan vazgectım shıppıngı olmamıstı ama ıptal etmedı satıcı ebay ılanını koyucam asagıya fıyat olarak onlar ne aldıysa onu alcam bende kargo ucretı ıle dahıl urun daha gelmedı ama gelır yakında... siyah taban beyaz ışık stepper motorlu , butun takma aparatları dahıl ..

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Defi...r_Truck_Parts_Accessories&hash=item414f5cf4f4 bu ilandan satın aldım ... 89.90 $ + 39.90$ = 129.8 $

Defi Boost 60mm : 195 TL (Kur: 1.5 TL )

Göstergenın tam seklı gorunsu :

hayırlı satışlar muratım

kaçmaz bence..turbolu aracımız yokki takalım :D

bende hks vardı sattım onu. bunu alabilirim gelir gelmez

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

yanlız bu psi göstergeli.kontak kapalıyken simsiyah görülüyor değilmi ? seramonisi varmı ?

bende hks vardı sattım onu. bunu alabilirim gelir gelmez

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

yanlız bu psi göstergeli.kontak kapalıyken simsiyah görülüyor değilmi ? seramonisi varmı ?

evet kaplıyken sımsıyah acılıs ve kapanıs sovları var ... psi ama 2.0 bar gostergelı 30 psi = 2.0 bar tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt