Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

defi gösterge

şu ürünü incelesene kaan beraber alalım yada sen siparişi ver be usta ben parasını vereyim sana ne zaman istersen
Abi MK2 leon dedigine gore bizi kapsiyor..Bu aygit bence bu islerde son nokta..detayli inceledim..Ama ogrenmemiz gereken bir nokta var..Porta kabloyu bagladigimizda protokolun KW1281 ya da KWP2000/2089 olmasi gerekiyormus..Yoksa calismayabilirmis..Bunu nasil ogrenicez..Yoksa siparis isi kolay:) Temiz is abi tek bir gostergede cok fonksiyon..Aractaki hatalari bile gosteriyor..

Abi MK2 leon dedigine gore bizi kapsiyor..Bu aygit bence bu islerde son nokta..detayli inceledim..Ama ogrenmemiz gereken bir nokta var..Porta kabloyu bagladigimizda protokolun KW1281 ya da KWP2000/2089 olmasi gerekiyormus..Yoksa calismayabilirmis..Bunu nasil ogrenicez..Yoksa siparis isi kolay:) Temiz is abi tek bir gostergede cok fonksiyon..Aractaki hatalari bile gosteriyor..

aracı obd portuna bağladığımızda aracı tanıyan protokol numarası bu
servisten öğrenebiliriz kolay iş o yeterki işimize yarasın yada alalım gitsin yaw sen benim adıma sipariş ver ben denerim olursa sende alırsın dostum

aracı obd portuna bağladığımızda aracı tanıyan protokol numarası bu
servisten öğrenebiliriz kolay iş o yeterki işimize yarasın yada alalım gitsin yaw sen benim adıma sipariş ver ben denerim olursa sende alırsın dostum

Abi tamam..ben persembe istanbula donuyorum..Ismaile gidicem esenyurta benim teyp cercevesi icin..O zaman ona rica edip ogrenirim..bosuna getirtmeyelim derim.

Abi tamam..ben persembe istanbula donuyorum..Ismaile gidicem esenyurta benim teyp cercevesi icin..O zaman ona rica edip ogrenirim..bosuna getirtmeyelim derim.

bana haber ver mutlaka beraber gidelim servise meraklandım şimdi ..

http://racediagnostics.com/store/product_info.php?cPath=1_37&products_id=75
Bu urun benim istedigim urun..Aracin portundan mi baglaniyor? Hepsi bu mu? Eger oyleyse hemen siparisi vericem...

Bende bir ara biraz bakıyordum boyle şeylere hem tipi hem özellikleri hoşuma gitti.. daha bi yakışıklı duruyo.. her ayrıntıyı da bi ekranda okuyabiliyosun.. ECU ya bağlanıyo diye hatırlıyorum.. alıpta denemeye fırsatım olamadı, ama taktıran olursa bi üstünde görmek isterim...

Bu arada forumdaki diğer arkadaşlardan da ürün yada marka hakkında bilgisi olan varsa detayları öğrenebiliriz...

oo ben son sayfayı kaçırmışım karar değişmiş elektroniğe devam:):)

abi alırsanız merak ediyorum eklersiniz resimleri... benim modele uyarsa bende alırım

ben adamla konuştum direk obd ye bağlanıyor ve vag-com görevini görüyor dolayısı ile aracın herşeyini okuyabiliyor ve görebiliyorsun ben almayı düşünüyorum

Geri
Üst Alt