Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

defi gösterge

Z

Kayıtlı Üye
defi elektronik 60 mm gösterge ( turbo,egt,yağ basınç,yağ sıcaklık) ve link uniti ile birlikte satan bildiğiniz hesaplı bir yer varmı

sağol ayberk buna bakmıştım bir ara ama zevkten öte kalitesi ve güvenilirliği beni düşündürüyor bana biraz basit geldi zaten bende HKS RS ler var ama defi ile değiştiricem aklında olsun

ayberk ilgine çok teşekkür ederim kardeşim sağol varol çok memnun oldum
ikinci elden uzak duralım diyorum ben , ayrıca ben öyle uzak ülkelerden alışveriş yapma taraftarı değilim elli tane sorun çıkıyor başın ağrıyor
burada türkiyemde bunları satan yok mu yahu, bakarak görerek alsak

Abi Defi'nin kendi sitesinde Türkiye'de distribitörlük veya mağaza hiç gözükmüyo.
İnternetten alışverişte bir sorun yaşayacağını sanmam Abi. Başına gelebilcek en kötü şey ürünün gümrüğe takılması ve %18 vergi ödemen olur.
Techturkey'e üyeliğin varsa şansını bi orda dene istersen Abi. Bu işlerle ilgilenen adamlar tonla vardır orda.
http://www.defi-shop.com/contact/shop_top.html

Abi jdm works getiriyo bana link metre dahil 1250 usd fiyat vermislerdi ben almadan 3lü poda

hem defi tuzlu hem de satanlar iyice tuzlayip satiyor :)

isteyen varsa prosport marka getiriyim abi 4 gostergeyi.
450 dolar anahtar teslim. 2 haftaya elinizde :) link meter i yok ama saatler arasinda baglanti kurularak hepsine sadece bir akim yetiyor.

Geri
Üst Alt