Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dede'nin Yenisi....

kocaman bi maşallah delikanlıya. allah nazardan kazadan beladan korusun, tekerini düz bastırsın Ahmet Abi

Çok Sağolun arkadaşlar. Allah razı olsun. İyi dilekleriniz için.

PATRON ne yaptın bu siteye böyle çok hoş olmuş, emeğine sağlık...

Ama ilk açtığımda Sitede çalışma vardır gibi bir uyarı yazısı çıkıyor. Ana sayfa butonunu tıkladıktan sonra girebiliyorum. Benmi yapamadım yoksa...:)

www.seatclubworld.com adresi üzerinden giriş yap abi daha önce sık kullanılanlara eklediysen şayet /forum.php varsa sonunda hata alabilirsin. CCleaner programıyla tarayıcının çerezlerinide temizleyip deneyebilirsin Ahmet abi :)

Hayırlı olsun dedemmm,Tabanın düz bassın.. 61 de yapıştırmışsın

www.seatclubworld.com adresi üzerinden giriş yap abi daha önce sık kullanılanlara eklediysen şayet /forum.php varsa sonunda hata alabilirsin. CCleaner programıyla tarayıcının çerezlerinide temizleyip deneyebilirsin Ahmet abi :)

Tamam Serbay şimdi oldu. Aynen dediğin gibi, Sık kullanılanlara eklemiştim sorun oluyordu. Şimdi düzeldi teşekkürler...

Geri
Üst Alt