Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dedeme 1.0 TSI DSG LEON yeterli gelir mi?

yılmaz16

Kayıtlı Üye
Dedeme c sınıfı bir araba almayı planlıyoruz , ben FR kullanıyorum o yüzden 1.0 TSI hakkında fazla bir yorum yapamiyorum verileri güzel gibi , bu motorun gidişi duruşu yakışı nasıldır? Senede 5-10 bin km anca yapar dedem o yuzden TDI a bakmadık bile , suan 1.33 auris kullanıyor ve gidişinden hic memnun değil atmosferik olmasindan dolayi büyük ihtimal , 1.0 daha hic gitmez diyor inandiramiyorum bakalım ne olacak ikna edemezsek dedemde çekecek altına bi FR :D

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Dedeme c sınıfı bir araba almayı planlıyoruz , ben FR kullanıyorum o yüzden 1.0 TSI hakkında fazla bir yorum yapamiyorum verileri güzel gibi , bu motorun gidişi duruşu yakışı nasıldır? Senede 5-10 bin km anca yapar dedem o yuzden TDI a bakmadık bile , suan 1.33 auris kullanıyor ve gidişinden hic memnun değil atmosferik olmasindan dolayi büyük ihtimal , 1.0 daha hic gitmez diyor inandiramiyorum bakalım ne olacak ikna edemezsek dedemde çekecek altına bi FR :D

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Yaklaşık 1 ay once aldım. Başta benim de kafamda soru işaretleri vardı ancak yaptığım 6.000 km yol sonrası arabamdan son derece memnunum.Performans konusunda herhangi bir sıkıntı yaşatmıyor. Yakıt ise oldukça iyi ortalama 5.1 lt /100 km. Daha önce opal astra j kasa kullanan biri olarak bir daha araba alsam yine leon alırım diyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende 7000 km yaptım performans olarak kesinlikle bi sorun yaşamaz içiniz rahat olsun.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dede candır ya gelmezmi hiç

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracı aldınız mı bilemiyorum fakat Auris kullanan birine kesinlikle yeteceği aşikar.
"Araba ne aldın" sorusuna bi deneyelim dedim 1.0 TSI Leon aldım dediğimde "gidiyor mu o araba ya" dediği için anahtarı verdiğim herkes "kaç para şimdi bunlar" diyerek iniyor :)
Gerçi önceki arabalarımda da markasından dolayı(Subaru) böyle saçma diyaloglar yaşadığımdan, alışkın olduğum bir durum :)

Hocam dedenizi alın test sürüşüne götürün auristen sonra ona bu at gibi gelecek :)

Geri
Üst Alt