Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dectane Firması Leon İçin Yeni Tarz Ledli Mercek Farları Tanıttı..

Orj. xenon farlardan daha çok yakışan bir far yok bence ama buda öncekinden çok daha başarılı olmuş. A4 B8 kasa farına benzemiş. Takılabilir.

daha önceden gördüm fiyatı belli değil daha galiba ama güzel

herşey iyi güzelde uzun far bölümünü kare şeklinde yapmaları kötü olmuş bence çünkü fardaki her parça oval bi yapıda farun dış kısmıda dahil. sevmedim bu farı gerçi orj. mercekli far dışında hiçbi mercekli far gözüme güzel gelmiyo :D

bixenon değilse olmamış derim. orjinal bixenon varken ben bulaşmazdım ki bulaşmadımda. bir sonraki aracım eğer sattığım kasadan olursa yine alırım, kesinlikle değer.

bence cok basarili olmus, begendim. ayrica tamponu da guzel. alisilmisin disinda :)

hakketten yahu, ben tampona hiç dikkat etmemiştim :) amerikanvari bir koku aldım nedense :D:D

Geri
Üst Alt