Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dectane far!

hakcankilic

Kayıtlı Üye
Arkadaslar anlam veremedigim bu konuyu sizlerle paylasmak istedim yoksa kafayi yicem :)
Almanya Dectane'nin sitesinde 2009 sonrasi makyajli kasa icin 2 tip far var ve aralarinda 50£ fark var, nedir bunlarin arasindaki fark bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim. Sayfanin linki;

dectane GmbH: DAYLINE Seat

Arkadaslar anlam veremedigim bu konuyu sizlerle paylasmak istedim yoksa kafayi yicem :)
Almanya Dectane'nin sitesinde 2009 sonrasi makyajli kasa icin 2 tip far var ve aralarinda 50£ fark var, nedir bunlarin arasindaki fark bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim. Sayfanin linki;

dectane GmbH: DAYLINE Seat

marka farkı gibi gözüküyo kardeş. biri DAYLINE diğeri D-LITE.

Sanırım kullandıkları led'lerin teknolojisi farklı. Bu led olaylarındaki geliştirmeler gün ve gün devam ediyor. Bu nedenle sürekli yeni led'ler üretilmekte.

pahalı olanın güneşte parlamadığı yazıyordu diye hatırlıyorum başka bir farkları yok biri yeni biri eski

Cevap verenlere tesekkur ederim ama yinede tam yatmadi aklima, bu konu hakkinda net bi bilgiye sahip olan yokmu acil!!!

Cevap verenlere tesekkur ederim ama yinede tam yatmadi aklima, bu konu hakkinda net bi bilgiye sahip olan yokmu acil!!!

249€ olan için zaten stokta yok yazıyor. Bu sitede zaman zaman günlük indirimler oluyor. Ben de led stop takip ediyordum, bir gün 50€ birden indirdiler fiyatı sonra biraz düşüneyim belki yarın alırım dedim. Ertesi gün fiyat tekrar eski haline dönmüştü şaşırmıştım çok. Büyük ihtimalle yine öyle bir indirim günü sonrası insanlar almış ve stok tükenmiş. Sitede de en son satıldığı fiyat kalmış.

Geri
Üst Alt