Dectane far! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Dectane far!

hakcankilic

Kayıtlı Üye
Arkadaslar anlam veremedigim bu konuyu sizlerle paylasmak istedim yoksa kafayi yicem :)
Almanya Dectane'nin sitesinde 2009 sonrasi makyajli kasa icin 2 tip far var ve aralarinda 50£ fark var, nedir bunlarin arasindaki fark bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim. Sayfanin linki;

dectane GmbH: DAYLINE Seat

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
Arkadaslar anlam veremedigim bu konuyu sizlerle paylasmak istedim yoksa kafayi yicem :)
Almanya Dectane'nin sitesinde 2009 sonrasi makyajli kasa icin 2 tip far var ve aralarinda 50£ fark var, nedir bunlarin arasindaki fark bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim. Sayfanin linki;

dectane GmbH: DAYLINE Seat
marka farkı gibi gözüküyo kardeş. biri DAYLINE diğeri D-LITE.

engin77

Kayıtlı Üye
Sanırım kullandıkları led'lerin teknolojisi farklı. Bu led olaylarındaki geliştirmeler gün ve gün devam ediyor. Bu nedenle sürekli yeni led'ler üretilmekte.

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
pahalı olanın güneşte parlamadığı yazıyordu diye hatırlıyorum başka bir farkları yok biri yeni biri eski

hakcankilic

Kayıtlı Üye
Cevap verenlere tesekkur ederim ama yinede tam yatmadi aklima, bu konu hakkinda net bi bilgiye sahip olan yokmu acil!!!

Ironlord

Kayıtlı Üye
Cevap verenlere tesekkur ederim ama yinede tam yatmadi aklima, bu konu hakkinda net bi bilgiye sahip olan yokmu acil!!!
249€ olan için zaten stokta yok yazıyor. Bu sitede zaman zaman günlük indirimler oluyor. Ben de led stop takip ediyordum, bir gün 50€ birden indirdiler fiyatı sonra biraz düşüneyim belki yarın alırım dedim. Ertesi gün fiyat tekrar eski haline dönmüştü şaşırmıştım çok. Büyük ihtimalle yine öyle bir indirim günü sonrası insanlar almış ve stok tükenmiş. Sitede de en son satıldığı fiyat kalmış.

Üst Alt