Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Debriyajın azizliği

Geçmiş olsun aybars büyük tehlike atlatmışşın kardeşim :)

çok teşekkür ederim..merak ettiğim neden 44.000 km. de böyle birşey olması.arabayı benden başka kimse kullanmıyorum..az çok tanıyanlar da aracımı zorlamadığımı bilir ki daha önceki aracımda böyle bir sıkıntım olmamıştı,6 ay a yakın başka bir araç kullandım onda da bu şekilde bir sıkıntım olmamıştı ki o araç 250.000 km deydi.

Araban mekanik olarak zır stock bir araba ben olsam dava açarım..

Geçmiş olsun Aybars kardeşim, rabbim daha büyüklerinden sakınsın, bu akşam bende enteresan bir olay yaşadım, yağmurlu havada rampa yukarı çıkarken viraja geldim 50-60 süratle virajı kapalı alayım dedim araba önden koptu gitti viraj dışına doğru bariyere yakın zor topladım araçın onden kopması çok enteresan değilmi arkası kopsa anlayacam da bunu anlamadım, neyse kardeşim senin derdinin arasına dert sokmuş olmayalım şimdi, tekrardan çok geçmiş olsun...

çok geçmiş olsun Aybars sana bşe olmamışya gerisi boş ama Alp in dediği gibi sende bi hata yoksa eğer aracında garantisi devam ediyorsa kesinlikle dava açmalısın

geçmiş olsun seatların trafikte sıkıntı yaşama haftası galiba nereden geldiyse yola yağ benzeri bişey akmış ama oldukça uzun normal yolda giderken minibüs bir anda önüme geçti haliyle frene dokunmamla absnın devreye girmesi ve kaymaya başlamamız bir oldu duramayacağımı anlarınca sağa kaçtım bu sefer arka taraf kaymaya başladı 2-3 kontrayla zor topladım. verilmiş sadakanız varmış bizimki maddi hasar açardı ama gişelere kadar duramasanız sonuçlar kötü olabilirsi. Allh beterinden saklasın geçmiş olsun

Geçmiş olsun Aybars kardeşim, rabbim daha büyüklerinden sakınsın, bu akşam bende enteresan bir olay yaşadım, yağmurlu havada rampa yukarı çıkarken viraja geldim 50-60 süratle virajı kapalı alayım dedim araba önden koptu gitti viraj dışına doğru bariyere yakın zor topladım araçın onden kopması çok enteresan değilmi arkası kopsa anlayacam da bunu anlamadım, neyse kardeşim senin derdinin arasına dert sokmuş olmayalım şimdi, tekrardan çok geçmiş olsun...

Teknik olarak önde motor olup önden çeker arabaların önden kayması normaldir. Siz o anda fren veya gaza basarsanız kayma artar (ESP yoksa)

Çok geçmiş olsun,
Seninle alakalı bir durum yok, tamamen parça hatasıymış.. Böyle bir sorun ya debriyajı takan kişiden kaynaklanır yada debriyajda üretim hatası olur..
çok teşekkür ederim..merak ettiğim neden 44.000 km. de böyle birşey olması.arabayı benden başka kimse kullanmıyorum..az çok tanıyanlar da aracımı zorlamadığımı bilir ki daha önceki aracımda böyle bir sıkıntım olmamıştı,6 ay a yakın başka bir araç kullandım onda da bu şekilde bir sıkıntım olmamıştı ki o araç 250.000 km deydi.

Geri
Üst Alt