Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Debriyajın azizliği

geçmiş olsun aybar kardeşim

geçmiş olsun böyle durumlarda kendini sağlama alıp sıkı sıkı durmak gerek

Geçmiş olsun bundan önce 2-3 HAFTA oncede ben aynı şekilde kaza yapıodum aynen senin dediğin gibi şehir içinde gezerken akşam 11 sıralarında 2 ci viteste hızım 40-50km civarındayken ışıklara geliordum yavaşlamak istediğimde boşa tcktım vitesi debriyaj bastım içeri girdi kadı geri yerine gelmedii vites gecmedi fren bastım tutmadıı sertlesti basmadı araba o an hala gidio yani siz düşünün ve el freniyle zor durdum cadde ortasında gece olduğu için kimse yoktu allahtan ve arkadn gelende ve indim baktım bizim sağolsun melih geldi leoncu oda üyemiz araba baskı balata yemişş ve yiyecek hiç bir şekilde bişey yapılmadı o hassiyetle sürüldü araç bu rada 3,000 de daha allahtan hızlı değildim yanii gece yarısı çekici geldi artk yüzlediler gitti ve o kadr körü bu durum kii herkes çok dikkat etsin arkaslar serviste bi arkadaşa sordum çok gelio bu şekilde dedi ve şaşırdım arabadan şuan soğudum ve korkarak sürüorum ....

geçmiş olsun aybars...
benim de debriyaj değiştirmem lazım aslında ama hep ihmal ediyorum...

gecmıs olsun yuksek hızda yasanması kotu olmus aracın kac bınde???

çok geçmiş olsun .. gerçekten çok tehlikeli bir durum öncesinden farkedilemez mi acaba belirtilerle, veya serviste kontrolle , şimdi -beni oldugu gibi- herkesi ne zaman yaşıyacam bu durumu endişesi sarabilir

çok geçmiş olsun.. gözümde canlandı da, yüksek hızlarda bu tarz sorunlarla karşılaşmak allah korusun ciddi tehlikeler doğururdu sanırım..

Geçmiş olsun... İnsan bi telefon eder dimi?.. Biz neden burdayız...:(

Geri
Üst Alt