Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Debriyaj ve Triger Hakkında

yavrum cemal abiyle görüştüm..
Sachs olanı al düşünme dedi.
triger biraz daha idare eder dedi.. bi anda o kadar para gömmek istemiyorum ya 996 TL evlat acısı gibi =)

idare eder evet belki 2 sene daha belki 2 saat.. :)
parayı da gömmezsin..söyle Sibel'e paramı gömmeyin kasada dursun de.. :D :D

idare eder evet belki 2 sene daha belki 2 saat.. :)
parayı da gömmezsin..söyle Sibel'e paramı gömmeyin kasada dursun de.. :D :D

=))
olm yok eryayla aramızda para konusunda sıkıntı olmuyo..da ben birine 5 tl bile borçlu olsam sıkıntıda hissediyorum..
neyse bakalım aldık debriyajı..200 TL'de montajdan kaçar =)
bu arada siz siz olun çalışma hayatına girmeyin öğrenci kalın,ekmek elden su gölden iyyimiş =) hahahaha

=))
olm yok eryayla aramızda para konusunda sıkıntı olmuyo..da ben birine 5 tl bile borçlu olsam sıkıntıda hissediyorum..
neyse bakalım aldık debriyajı..200 TL'de montajdan kaçar =)
bu arada siz siz olun çalışma hayatına girmeyin öğrenci kalın,ekmek elden su gölden iyyimiş =) hahahaha

doğrudur durmak yok okumaya devam yavru söylediğim gibi o gün.. :D :D

volkan bende yiğite katılıyorum 146 tl büyük bir fark değil tek kalmde yaptır soru işaretleri kafandan kalksın bu arada eryaya ya da özellikle belirt 20.000 km de bir debriyaj değişmezki belki başka yerde bir sorundan kaynaklıdır.

volkan bende yiğite katılıyorum 146 tl büyük bir fark değil tek kalmde yaptır soru işaretleri kafandan kalksın bu arada eryaya ya da özellikle belirt 20.000 km de bir debriyaj değişmezki belki başka yerde bir sorundan kaynaklıdır.

montaj yapılırken volant'a baktıracağım. orda da sıkıntı yoksa kesin benim kullanımımda bir sıkıntı var demektir:S

volkancım kullanırken ayağın pedal üzerinde kalıyormu yada beklemelerde pedala basıyormusun yani 45 bn kmde iki takım balata gerçekten çok zor :)

Emre fark ettigim sey su, kac saniye beklersem bekleyeyim ayagim hep debriyajin sonuna kadar basili sekilde bekliyorum istem disi...
Sanirim burdan kaynaklanan bir sorun var

zamanla balatayı sıyırıyordur belki. mümkün mertebe debriyaja vites değişimi dışnda dokunmamak lazım :)

Geri
Üst Alt