Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

debriyaj ve frene basınca stop ediyor

dAStr.

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabamda bi sorun var ve cözülmüyor adeta arabam 2000 model ibiza. ısıkda durmak için debriyaj ve frene basınca araba bazen stop ediyor bazen etmiyor rolanti bi iniyor bi cıkıyor. bazen sürekli yapıyor bazende rolantide çok az bir oynama oluyor. Ankarada bunun dilinden anlıyacak tanıdıgınız bir usta varmı.

bogaz kelebegi temizlettirdim adapdasyon yaptırdım. bujı, bujı kablolarını bile degiştirdim. Lambda sensörüde degişti arabada ama hala aynı :(

şimdide bogaz kelebegi diyorlar ama artık kimseye güvenim kalmadı şimdi onu degiştirecem sorun düzelmeyecek cıldıracam. adaptasyonda bogaz kelebegi kurarken ses gelir diyor ses geliyor tamam calısıyor diyor sonra bozuk degişecek diyolar . bana bi çözüm önereceginiz herşey için çok tşk ederim

Daha önce buna benzer bir sorun yaşayan arkadaş vardı..boğaz kelebeğini temizledi, değitirdi olmadı..arabası LPG liydi.. En son iyi bir LPG ustası sorunu çözdü..

Aracınız LPG li ise sorunu bir de LPG de arayın bence..

araba benzinden normal calısmıyorki lpgde arayım sorunu. benzinde yapmasa tamam lpg diyecem ama bilmiyorum valla. ankarada bildiginiz güvendiginiz bir usta varsa ona gideyim diyorum

boğaz kelebeği 400-500 tl civarı sanırım..yani sorun kelebekte değilse yazık olur..tabiki teknik konulara benden çok daha hakim arkadaşlar var forumda..onların önerilerini de beekleyin..cvp gelmezse arada sırada "güncel" yazarak konuyu üst sıralarda tutmaya çalışın..

aynı sorun benim aracımda da var (ibiza '99 1.6 latino). araç boşta da olsa rölantide çalışırken devir bazen düşüyor kendini topluyor. bazen toplayamıyor stop ediyor. çözüm önerilerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. bir de bildiğiniz uygun fiyatlı boğaz kelebeği temin edebileceğimiz yerler var mı? teşekkürler

ben bugun farklı bir ustaya gidecem eger cözersem sizede yardımcı olabilirim inş.

serviste başka aracın boğaz kelebeğini takıp denerler

Aynı sorun özellikle dacia logan' da baya yaşanıyor. Anladığım kadarı ile bu konu tamamı ile lpg-benzin ilişkisinden kaynaklanmaktadır yüksek ihtimalle. Aracın az yakması için düşük pompalama sağlanıyor ve dolayısı ile bu tarz sorunlar da yaşanabiliyor. Elbette ki bir ustaya göstermek, en makul çözüm olacaktır.

hurdacıdan muayer bir gaz kelebeği bulun ve adaptasyon yapıp takın bence sorununuz düzelicek.

arkadaşım sorunu cözdüm ankara şaşmazdaki protech diye bi yere gittim ve serdar abi cok yardımcı oldu sorun beyin oksitlenmiş temizlendi ve suanda gayet normal.
ankarada olsan emin olki sorununu cözerlerdi kesinlikle bu işi bilen kişiler var. diger ustalar sürekli sallıyordu beni bogaz kelebegi deyip gönderiyorlardı

aynı sorun benim aracımda da var (ibiza '99 1.6 latino). araç boşta da olsa rölantide çalışırken devir bazen düşüyor kendini topluyor. bazen toplayamıyor stop ediyor. çözüm önerilerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. bir de bildiğiniz uygun fiyatlı boğaz kelebeği temin edebileceğimiz yerler var mı? teşekkürler

Geri
Üst Alt