Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

debriyaj sorunu

anladım arkadaşlar teşekkürler. peki mert bey balataların değişimi için şanzıman çıkıyor mu yoksa çıkmadan sadece balataları değiştirmek mümkün mü? ha bide bu arada bu değişim ortalama ne kadar olur sizce?

Elbette şanzuman ayrılıyor, bunun dışında bir şekilde mümkün değil. Bana şase ve motor kodunuzu verirseniz size net bir rakam söyleyebilirim

Çok hassas saolsun debriyajımız en ufak bişeyde kokuyu salıyor ama maşallahı var benimki 25000de gayet iyi..

1324kg abi araba..
olsun o kadar.. :)

Özel mesajınızı eve geldiğimde aldım . yarın nasipse size detaylı bilgiyi aktarırım

bu tip araçlarda volan biraz kucuk diyolar rampalarda hep aynı tur problemler oluyomus. artık arabayı daha iyi anlayıp daha ince bir noktada yakalamalısın. yoksa sorun yasayacagını tahmin ediyorum.

Geri
Üst Alt