Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Debriyaj baskı balata hk.

Konu, 'Teknik Destek' kısmında msccenk tarafından paylaşıldı.

1. msccenk

msccenk SCW Üyesi

5
    0
    1
    Arkadaşlar merhaba

Bir konuda sizden yardımınızı rica edeceğim. Bende 2000 model Seat Toledo 1.8 20V var. Aracın debriyaj baskı balatasını değiştirmem gerekiyor. Değiştirmişken özel performans bir debriyaj baskı balata koymayı düşünüyorum. Bu konuda yardımınıza ve önerilerinize ihtiyacım olacak. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

2. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Öncelikle kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtın, daha sonrasında yardım alabilirsiniz..

Bunu beğendi. leeveent bunu beğendi.
  3. msccenk

msccenk SCW Üyesi

5
    0
    1
    Üyelerimiz bölümünde nasıl tanıtacağım yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Üyeler listesinde ismim var. Başka ne yapmak gerekiyor?

4. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
  5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    sachs ve spec in oem dısında stage 1-2-3 seklınde kademelı dayanıklılıgı artan debrıyaj setlerı var.Yalnız 1.8 20v için üretmişlermidir bilmiyorum hiç araştırmadım.Araba stock değilmi neden ihtiyaç duydunuz?

6. msccenk

msccenk SCW Üyesi

5
    0
    1
  7. msccenk

msccenk SCW Üyesi

5
    0
    1
    Aracın debriyaj durumu iyi ancak chip ve headers işine girdiğimde gerekecek. Fren disk ve balataları hallettim. Bir web sayfasında buldum web sayfasını yazmamda problem var mı bilemiyorum e-Parts.co.uk | The UK's No.1 Performance Parts Destinationurada buldum fikrinizi almak isterim.

Sayfayı Paylaş