Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Debriyaj baskı balata hk.

msccenk

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba

Bir konuda sizden yardımınızı rica edeceğim. Bende 2000 model Seat Toledo 1.8 20V var. Aracın debriyaj baskı balatasını değiştirmem gerekiyor. Değiştirmişken özel performans bir debriyaj baskı balata koymayı düşünüyorum. Bu konuda yardımınıza ve önerilerinize ihtiyacım olacak. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Öncelikle kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtın, daha sonrasında yardım alabilirsiniz..

sachs ve spec in oem dısında stage 1-2-3 seklınde kademelı dayanıklılıgı artan debrıyaj setlerı var.Yalnız 1.8 20v için üretmişlermidir bilmiyorum hiç araştırmadım.Araba stock değilmi neden ihtiyaç duydunuz?

Aracın debriyaj durumu iyi ancak chip ve headers işine girdiğimde gerekecek. Fren disk ve balataları hallettim. Bir web sayfasında buldum web sayfasını yazmamda problem var mı bilemiyorum e-Parts.co.uk | The UK's No.1 Performance Parts Destinationurada buldum fikrinizi almak isterim.

Geri
Üst Alt