Değerli SCW Üyeleri... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Değerli SCW Üyeleri...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anarchist

Kayıtlı Üye
Değerli SCW üyeleri...
Malesef görüntü olarak daha güzel durduğunu düşündüğümüz için olsa gerek markalarımızda, takma isimlerimizde, tabelalarımızda ve daha birçok alanda yabancı kelimeleri-harfleri çokça kullanıyoruz... Ama en azından Türkçemize sahip çıkmak adına forumdaki konulara mesaj yazarken kullandığımız kelimelere-harflere dikkat edelim.

V yerine w, ş yerine ch gibi kullanımları ve Türkçe'de karşılığı olan yabancı kelimelerin kullanımını elimizden geldiği kadar azaltalım...

Teşekkürler iyi forumlar...

YCO

Kayıtlı Üye
Değerli SCW üyeleri...
Malesef görüntü olarak daha güzel durduğunu düşündüğümüz için olsa gerek markalarımızda, takma isimlerimizde, tabelalarımızda ve daha birçok alanda yabancı kelimeleri-harfleri çokça kullanıyoruz... Ama en azından Türkçemize sahip çıkmak adına forumdaki konulara mesaj yazarken kullandığımız kelimelere-harflere dikkat edelim.

V yerine w, ş yerine ch gibi kullanımları ve Türkçe'de karşılığı olan yabancı kelimelerin kullanımını elimizden geldiği kadar azaltalım...

+1..

mateach

Kayıtlı Üye
''Takma isim''lerimizin açıklamasını yaptım :) bilmem anlatabildim mi :D
bunu nicklerde de uygulasak biraz daha amacına ulaşır kanısındayım bunu belirttim sadece.dogru birşey düşünerek; takma isimler vs.. yeterince yabancı bari gelin yazarken dikkat edelim demişsiniz duyarlılık örneği göstermişsiniz.....( bilmem anlayabilmişmiyim:D )

Punisherkp

Kayıtlı Üye
kusura bakmayin ben q usa klavye kullandigim icin tr karakterlerim yok aliskanlik zannetmeyin bazen kufur gibi oluyo yazdiklarim

m__kani

Kayıtlı Üye
Değerli SCW üyeleri...

artıbir

37fbli

Kayıtlı Üye
aslında olması gerekli dilimize sahip çıkmak için ama el alışkanlığı izin vermiyor :D

007

Kayıtlı Üye
Ben de bir hatirlatmada bulunayim..Kulladigim macbook ingilizce klavye oldugu icin turkce karakterler yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...