Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Değerlendirilebilir durum olarak düşünüyorum

Byefsane

Kayıtlı Üye
Değerli scw üyeleri teknik destek olarak hem yetkili servislerimiz hem tecrübelerimiz hemde değer verdiğimiz işinin ehlisi olan ustalarımız mevcut bunların hepsini Scw ailesi olarak birleştirelim diyorum mesala aramızda ufak meblalar ile güzel seyler cıkartabiliriz Ör: Yönetimimizin cabası olan stikerlar gibi Scw ailesi olduğumuzu gösteren bu stikerlar ile aksesuarlarımız ile bu aileye ait olduğumuzu gösterebiliriz aklımda suan kapı esik krom kaplama tarzında bişi var ben kapı eşiğindeki cizilmelerden hoşlasmıyorum ıspartada bunun için ne yazıkkı küçük yetkili servisimizde mevcut fakat ücreti acıkcası beni asıyor bu tarz aksesuar babında ihtiyaclarımızı sayımız ve ücret olarak güzel rakamlara ulastırabiliriz diye düşünüyorum ne dersiniz tabiki düşünceler geliştirilebilir bize ait aksesuarlar diye düşünebiliriz

sayı fazla olursa otomatıkmen malıyette dusecektır... ama sayı fazla olmassa servıstekı urunlerden daha pahalıyada cıkabılır

sayı fazla olursa otomatıkmen malıyette dusecektır... ama sayı fazla olmassa servıstekı urunlerden daha pahalıyada cıkabılır

Değerlendiremezmiyiz abi scw stiker ı gibi bize özel olurlar fark yaratırız seatlar arasında diye düşünüyorum

Gördüğüm kadarıyla bu tip görüşler ara sıra ortaya atılıyor ama sonuçsuz kalıyor.. Daha önceki anahtarlık, t-shirt gibi..Bu işler biraz ticarete dönüşürse ancak sonuca ulaşılır diye düşünüyorum.. Özellikle İstanbul'da oturan arkadaşlardan ticaretle uğraşan, ticaretin sabrını ve inceliklerini bilen birisi bunu yapabilir.. Üstüne kârını koyar.. Bizlerde satın alırız.. Değilse hadi birleşelim yaptıralım deyince olmuyor gibi, Olsa bile sonradan gören birisi için çok geç olmuş olabilir vs..

bence çok iyi bir fikir ama kaç kişi bu konuyu destekler bilemiyorum...

Değerlendiremezmiyiz abi scw stiker ı gibi bize özel olurlar fark yaratırız seatlar arasında diye düşünüyorum

dusunce cok mantıklı alı nın dedıgı gıbı oluyor mesela bulusmalardada bazen 30 kısı gelecek dıye hesap yapılıyor ama bazen 3 de 1 fıre cıkıyor ve bu sadece bulusma bırde tıcaret olayına gırıldımı bıraz rısk olabılır ama fıkır guzel

Gördüğüm kadarıyla bu tip görüşler ara sıra ortaya atılıyor ama sonuçsuz kalıyor.. Daha önceki anahtarlık, t-shirt gibi..Bu işler biraz ticarete dönüşürse ancak sonuca ulaşılır diye düşünüyorum.. Özellikle İstanbul'da oturan arkadaşlardan ticaretle uğraşan, ticaretin sabrını ve inceliklerini bilen birisi bunu yapabilir.. Üstüne kârını koyar.. Bizlerde satın alırız.. Değilse hadi birleşelim yaptıralım deyince olmuyor gibi, Olsa bile sonradan gören birisi için çok geç olmuş olabilir vs..

Bakıcaz Ali abi ama yaparsak cok farklı fikirler ortaya cıkıcaktır diye düşünüyorum örnek olarak gün yapallım die düşünce cıktı güzeldi bencede ama zaman vs kişi satısı olmadı ama bunda herkez istediği üründe destekler ve satın alırız yaparız diye düşünüyorum sonuçta aile kavramı var ben buna inanıyorum maddiyatta sıkıntı olmucaktır

bence çok iyi bir fikir ama kaç kişi bu konuyu destekler bilemiyorum...

Hayırlısı abi bakalım inş bişiler yaparız bende ıspartadan neler cıkar bakıyorum ustalardan

Güncel düşünceler yokmu değerli scw üyeleri ?

forumları ve otomotiv sektörünün dünyadaki gelişimini takip eden firmalar, gelip bulurlar zaten.

Geri
Üst Alt