Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DCT vs. 7G-tronic vs. DSG..

yazdıklarımı baştan sona okudum tekrar.

görüşlerimde hiç bir değişiklik yok. ancak ifade tarzım sert olmş kusura bakma ayberk.

Fark etmez hangısının degerlerı ıyı ıse o olur yanı :D manuelden sıkıldım trafık bıktırdı

bu arada tabı bsey daha var burdakı cogu kısı kullandıgı markadan dolayı dsg yı secıyo olsa gerek,yoksa dıger ıkı sanzımana aıt arabalar her gun karsımıza cıkmıyo :)

doğru tespit Can, onları bilsek veya hayranı olsak kötü de olsa onları seçerdik :)

ben 7G-tronic derim çünkü çok yüksek güçleri zaptedebilen ve düzgün aktarabilen bi şanzıman..yakın zamanda 700nm torkun üzerine de hizmet vericek hale gelecekmiş..

ben 7G-tronic derim çünkü çok yüksek güçleri zaptedebilen ve düzgün aktarabilen bi şanzıman..yakın zamanda 700nm torkun üzerine de hizmet vericek hale gelecekmiş..

alkışşş yavrumaa :Daynen bende ama benim alacağım arabada yoksa sadece dsg

DSG ılk bugatı veyronda kullanıldı dıye bılıyorum...
bence DSG olayı muthıs duz vıtes cok daha ıyıdır dıyordum ama DSG kullndıktan sonra fıkrım tamamen degıstı..

ben 7g-tronic derim bi MB sever olarak :)

Geri
Üst Alt