Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dcc li araca spor yay veya coil

Arkadaşlar merhaba 2016 fr sahibiyim aracıma coil yada spor yay düşünüyorum yalnız araçta dcc var (adaptif şasi kontrolü) bu yüzden coil takarsam ustam arıza lambası yakar dedi yay öneriniz yada başka bi yöntem öneriniz var mı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Coil de olabilir araç düzensiz görüne bilir ama yayda zannetmiyorum denemek gerekli bence

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arkadaşlar merhaba 2016 fr sahibiyim aracıma coil yada spor yay düşünüyorum yalnız araçta dcc var (adaptif şasi kontrolü) bu yüzden coil takarsam ustam arıza lambası yakar dedi yay öneriniz yada başka bi yöntem öneriniz var mı

Coil de olabilir araç düzensiz görüne bilir ama yayda zannetmiyorum denemek gerekli bence

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Hocam durum şöyle amortisörde bi fiş girişi var ve sertlik yumuşaklık ekrandan ayranabiliyor ben şimdi o amortisörü sökersem coil koymak için arıza lambası yanacak, benim sorunum bu fişin farlar veya başka bi yerle bağlantısı var mı sadece arıza lambası yanacaksa yansın önemli değil

Geri
Üst Alt