Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Databes Yardımı

Konu, 'Sohbet' kısmında brave tarafından paylaşıldı.

1. brave

brave SCW Üyesi

2.176
    171
    63
    Arkadaslar Internet Programcılıgı ıle ılgılı proje yapmam gerekıyor ve database gırmem lazım bu database butun arabaları kapsaması lazım fıyatlarından tutun ozellıklerıne kadar gırmem lazım hazır bulabılırmıyım bılgınız varmıdır

2. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    usta excel de bir çeşit database dir. onu dene istersen. Süzme yoluyla halledebilirsin . Veya Sql ile halledilebilir ama hazırı var mıdır bilmiyorum.

3. brave

brave SCW Üyesi

2.176
    171
    63
    Natanael galıba excelden gırıcem dedıgın gıbı ama abı benı korkutan verıler ıste bır arkadasa sordum 10.000 tane verı varmıs abı benı dusunduren ooo

4. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    çok işin var çok...hepsini bulmam imkansız gibi birşey..sahibinden de bile bukadar çeşit yok..

5. brave

brave SCW Üyesi

2.176
    171
    63
    AYnen baya bır ısım var nasıl bıde bunu sıte halıne getırcem yanmısım ben

6. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    abi site haline getirmek çok zor bişey değil aslında. sadece database ulaşması gereken kodu yazıyorsun oluyor. ama dünyada bile sayılıdır o kadar kapsamlı databaseler. Kod destekleri için googledan bakınırsın. Genelde c# ta aspx ile websitesi yapıp databaseden veri çekiyorlar.

7. brave

brave SCW Üyesi

2.176
    171
    63
    hmm anladım aslında oo sıtenın kodlarını alabılecegım bır program bılıyorum ama ıse yararmı bılmıyourm

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    yavru konu güzel ama bütün arabaları yapman vs. imkansız mesela VW grup araçları yap sadece..bilgilerini bulmak zor değil..

9. brave

brave SCW Üyesi

2.176
    171
    63
    Tamam yavru haklısın ole yapıcam wolkwagen grubunu gırerım sadece dedıgın gıbı hepsını gırmek olum olur

Sayfayı Paylaş