Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Databes Yardımı

brave

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Internet Programcılıgı ıle ılgılı proje yapmam gerekıyor ve database gırmem lazım bu database butun arabaları kapsaması lazım fıyatlarından tutun ozellıklerıne kadar gırmem lazım hazır bulabılırmıyım bılgınız varmıdır

usta excel de bir çeşit database dir. onu dene istersen. Süzme yoluyla halledebilirsin . Veya Sql ile halledilebilir ama hazırı var mıdır bilmiyorum.

usta excel de bir çeşit database dir. onu dene istersen. Süzme yoluyla halledebilirsin . Veya Sql ile halledilebilir ama hazırı var mıdır bilmiyorum.

Natanael galıba excelden gırıcem dedıgın gıbı ama abı benı korkutan verıler ıste bır arkadasa sordum 10.000 tane verı varmıs abı benı dusunduren ooo

çok işin var çok...hepsini bulmam imkansız gibi birşey..sahibinden de bile bukadar çeşit yok..

abi site haline getirmek çok zor bişey değil aslında. sadece database ulaşması gereken kodu yazıyorsun oluyor. ama dünyada bile sayılıdır o kadar kapsamlı databaseler. Kod destekleri için googledan bakınırsın. Genelde c# ta aspx ile websitesi yapıp databaseden veri çekiyorlar.

abi site haline getirmek çok zor bişey değil aslında. sadece database ulaşması gereken kodu yazıyorsun oluyor. ama dünyada bile sayılıdır o kadar kapsamlı databaseler. Kod destekleri için googledan bakınırsın. Genelde c# ta aspx ile websitesi yapıp databaseden veri çekiyorlar.

hmm anladım aslında oo sıtenın kodlarını alabılecegım bır program bılıyorum ama ıse yararmı bılmıyourm

yavru konu güzel ama bütün arabaları yapman vs. imkansız mesela VW grup araçları yap sadece..bilgilerini bulmak zor değil..

yavru konu güzel ama bütün arabaları yapman vs. imkansız mesela VW grup araçları yap sadece..bilgilerini bulmak zor değil..

Tamam yavru haklısın ole yapıcam wolkwagen grubunu gırerım sadece dedıgın gıbı hepsını gırmek olum olur

Geri
Üst Alt